Wpis z mikrobloga

FBI aresztowało już ponad 100 osób w związku z atakiem na Kapitol. Setki kolejnych czeka na identyfikację i areszt.

Wszyscy aresztowani to wyznawcy Trumpa, którzy przyjechali tam "bronić Ameryki" na wezwanie swojego guru. Jednego policjanta zabili, 50 ranili, byli przygotowani na branie zakładników, a jak to się im nie udało, to wysmarowali Kapitol swoimi własnymi odchodami.

Wszyscy poza jednym - Johnem Sullivanem, powiązanym z protestami BLM.

Jak myślicie, info o kim trafia na główną?

No jasne, że o Sullivanie - w końcu nasze wykopowe prawaczki mogły dać ujść ciśnieniu związanemu z dysonansem poznawczym jakiego doświadczyły i już mogą sobie wszystko zwalić na BLM/Antifę.

Ja już naliczyłem 4 znaleziska na głównej:
https://www.wykop.pl/link/5902077/czlonek-antify-john-sullivan-rozwaza-przebranie-sie-za-zwolennika-trumpa/
https://www.wykop.pl/link/5901297/pani-z-cnn-i-czlonek-blm-antifa-w-kapitolu/
https://www.wykop.pl/link/5902545/en-reporterka-cnn-jade-sacker-pomogla-antifie-wywolac-zamieszki-na-kapitolu/
https://www.wykop.pl/link/5903149/lewicowy-aktywista-podzegal-do-zamieszek-w-waszyngtonie-aresztowalo-go-fbi/

Pod każdym znaleziskiem to samo: "ustawka lewactwa", "to nie zwolennicy Trumpa weszli do kapitolu" i "false flag".

W skrócie - na wykopie dzień jak co dzień. Prawactwo robi mentalne fikołki by utrzymać nietkniętą swoją wizję świata, gdzie za wszystko co złe odpowiada lewactwo i czarni.

#neuropa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #wykop #heheszki
rzep - FBI aresztowało już ponad 100 osób w związku z atakiem na Kapitol. Setki kolej...

źródło: comment_1610790867z2uklt1pE6DYXIvUQUvuJd.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeali ktos podwaza nauke to prawica, przypominam, że homoseksualizm to nie choroba a dzieciom wychowywanym przez pary homoseksualne nie dzieje sie nic zlego i rozwijaja sie jak wszyscy, to są badania naukowe. Globalne ocieplenie to rowniez potwierdzony fakt.


@Eoon: Nie, to lewactwo, widać po wykopie.
Inflacja w granicach 2-5% jest pożądana i korzystna gospodarczo, Polska ma mniejsze zadłużenie od Niemiec i koszty życia są średnio w Polsce dwa razy niższe.
  • Odpowiedz
dobra to stworz protesty blm i teraz prostety prawakow i ich rezultaty dotychczas: zabici w zwiazku z protestami, zniszczenia i zobaczymy co z tego wyjdzie


@aligejtor zerojedynkowy świat. Kto tutaj niby popiera rozróby BLM? Ja bym kazał do nich strzelać, tak samo jak do terrorystów, którzy napadli na Kapitol.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fan_Morawieckiego Dwa razy nizsze koszty zycia nadal nie rekompensują siły nabywczej i zyje nam sie wyraznie gorzej, tak samo wyrazniej gorzej niz we Francji czy Wielkiej Brytanii. Dodajmy widocznie nizsza srednią dlugosc życia w Polsce.
  • Odpowiedz
Dwa razy nizsze koszty zycia nadal nie rekompensują siły nabywczej i zyje nam sie wyraznie gorzej, tak samo wyrazniej gorzej niz we Francji czy Wielkiej Brytanii. Dodajmy widocznie nizsza srednią dlugosc życia w Polsce.


@Eoon: Żyje nam się za to lepiej niż w Ugandzie, Kenii, Indii, Argentynie, Kostaryce, Pakistanie, Filipinach, Mołdawii, Gruzji, Nowej Gwinei. Patrz - wymieniłem 5 krajów na każdy jeden Twój.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fan_Morawieckiego W zwiazku z tym porównujemy sie z krajami z Europy. Na tle krajow europejskich wypadamy średnio, taki jest fakt. Ty zapewne bedąc najgorszum graczem ligi NBA porownywalbys sie do graczy z lig Europejskich od których z gory jestes lepszy, no nie o to chodzi, tak zachowują sie przegrani i słabeusze bez ambicji.
  • Odpowiedz
W zwiazku z tym porównujemy sie z krajami z Europy. Na tle krajow europejskich wypadamy średnio, taki jest fakt. Ty zapewne bedąc najgorszum graczem ligi NBA porownywalbys sie do graczy z lig Europejskich od których z gory jestes lepszy, no nie o to chodzi, tak zachowują sie przegrani i słabeusze bez ambicji.


@Eoon: Ty się porównujesz z lepszymi? Przecież mając te chociażby 50 koła w Polsce żyje się lepiej od
  • Odpowiedz
Nalezy założyć, jak ciezko zdobyc te 50 kola, w Polsce dużo ciezej. Idac tym tropem to najlepiej będzie na Ukrainie, i kto robi k---e z logiki?


@Eoon: Nie jest ciężko, jak się porównujesz z najlepszymi, to te 50 koła robią łatwo.
W sumie co Ciebie obchodzą inne kraje, należy się porównywać tylko z Muskiem i Bezosem, inaczej jesteś "słabeuszem i przegranym". Jesteś taki czy nie?
  • Odpowiedz
  • 0
@Fan_Morawieckiego Oczywiscie, w skali swiata jestem slabeuszem i przegranym chyba kazdy zdaje sobie z tego sprawe? Ogromna większość jednostek na tym swiecie jest slaba i nic nie warta i do zastąpienia.
  • Odpowiedz
Oczywiscie, w skali swiata jestem slabeuszem i przegranym chyba kazdy zdaje sobie z tego sprawe? Ogromna większość jednostek na tym swiecie jest slaba i nic nie warta i do zastąpienia.


@Eoon: Skoro jestem słabeuszem i przegranym, to w czym problem?
  • Odpowiedz
Prowokacje policyjne na protestach BLM - ludzie nagrywają i doxują przebranych policjantów
Prowokacje na protestach trumpowców pod kapitolem - ej dawajcie się przyłączymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: Okazuje się, że ten typ od BLM miesiące temu został przez BLM zbanowany za prowokowanie burd i podejrzenia o bycie wtyką prawaków albo policji xD
  • Odpowiedz