Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #btc #ethereum

Jeśli ktoś chce zaproszenie na discorda z darmowymi analizami btc i dominacji BTC, niech napisze do mnie pw swój nick z discorda wyślę zaproszenie.

Do tego dostępny 5 dni trial premium.
ξthereum-analizy - regularne analizy Ethereum (przynajmniej raz w tygodniu)

altcoiny-analizy - najlepsze wejścia na altach z Binance

auto-sygnały - automatyczne sygnały z TradingView, dzięki którym będziesz wiedział które coiny w danym momencie kupować (retest, breaktout), a które już sprzedawać (zaliczony target)

analizy-na-prośbę

Poza tym Abonament na 3 miesiące :
dekalog-inwestora❗ - na tym kanale pojawi się 11 najważniejszych zasad inwestowania. Trzymając się nich, diametralnie poprawisz zyskowność swoich zagrań i znacznie zmniejszysz ryzyko utraty kapitału

dziennik-tradera - tutaj znajdzie się plik do pobrania zawierający dziennik tradera/inwestora- to bardzo przydatne narzędzie do kontrolowania swojego portfela inwestycyjnego

analiza-techniczna - podstawy analizy technicznej wykresów kryptowalut i moje podpowiedzi jak je sprawnie przeprowadzać

analiza-fundamentalna - przewodnik po najważniejszych elementach analizy fundamentalnej projektów krypto

Abonament na 6 miesięcy
- W skład tego abonamentu wchodzą wszystkie kanały dostępne dla PREMIUM1 i PREMIUM3 i dodatkowo:
zagrania-uniswap - zagrania na małych coinach z giełdy Uniswap. Duże ryzyko, ale też potencjalnie duże zyski

perełki-raport-2021 - szczegółowy raport dotyczący 5 projektów krypto z, w mojej ocenie, największą szansą na 20-krotny wzrost ceny coina w 2021

strategia-na-2021 - szczegółowa strategia rozegrania roku 2021- prawdopodobne scenariusze, cykle na altach i BTC, warunki do wchodzenia i wychodzenia z pozycji na altach i BTC

Osobiście kupiłem premium w listopadzie i już jestem na duży +
  • 6