Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@tellet: jestem ciekawy, zatrudniasz kogoś na umowę o dzieło. Stawia się on w miejscu pracy ale danego dzieła nie wykonuje (posprzątanie stolika)… zjada w pracy jednak tylko odpłatny posiłek. Skoro nie wywiązał się z umowy, nie otrzymuje wynagrodzenia i nie trzeba mu wysyłać pita. Dobrze myślę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RRybak No a jak jest z tymi umowami o dzieło Skoro podobno od tego roku zleceniodawca ma obowiązek zgłosić każdą taką umowę do ZUS

@roszej: mnie też ciekawi co z Pit, czy każdemu klientowi wyślą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Swoją drogą, to klientów sporo. Ludzi z kamerami i aparatami też. Odnoszę wrażenie, że wszyscy wręcz nie mogą się doczekać milicji :D


@RRybak: Jestem pewien, ze to jest ten sam typ klientow, ktorzy nagrywaja w necie filmiki jak ich kasjerka nie chcila obsluzyc bo nie mial maseczki. On ma paragrafy bedzie dzownil na policje i ona ma obowiazek xD Wspoczuje bo to typ czlowieka co by zjadl gowno ze smakiem
  • Odpowiedz
@Siman: Jak ktoś znalazł dobrą metodę aby obejść prawo jak np osłonięte ogrzewane ogródki przed lokalami, trzyma normy sanitarne, dogadał się z policją - to po h-j leci z tym do mediów ? Narobić lipy sobie, policji która mu idzie na rękę i sanepidowi co przymyka na to oko? Bo co, taki kozak jest? Oszukał system ?
  • Odpowiedz
@Grzabek: Media przyszly bez naszej zgody. Wszystko jest zgodne z prawem po konsultacji z wieloma prawnikami. Na takiej samej zasadzie dziala restauracja z krakowa od pazdziernika.
  • Odpowiedz
@m0d3: Ale gazeta jest zobligowana do zapytania o pozwolenie na publikacje nazwy firmy w gazecie. Na miejscu restauracji bym wytoczył im sprawę o zniesławienie bo nie otworzyliście restauracji tylko rekrutację personelu ;)
  • Odpowiedz