Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 250
Do tej całej pseudoepidemii idealnie pasuje powiedzenie

"lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach".

Ile wolności i swobod nam odebrano, ile rozrywki. Co to za życie dom robota dom robota. Na basen nie można do kina nie można na mecz nie można na wakacje nie można. Nad morze nie można nad góry nie można. Siedź w domu jak robak.

#koronawirus #takaprawda #niepopularnaopinia
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xdrcftvgy: Covidianie to inna gęstość, w tv by powiedzieli ze teraz na "trzy, czte-ry" wstajemy i klaszczemy to 3/4 tych kaumukow wstaloby i by to zrobili. Cytując klasyka "szkoda gadać, szkoda strzepic ryja"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@wrzesien: pierwsza i nawet jeśli dali by mi do podpisu ze zrzekam się respiratora w razie niechodzenia w masce czy chodzenia na basen to bym podpisał
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: Wydaje mi się, iż w tym cytacie chodzi o sytuację gdzie poświęca się więcej niż tylko prawo do respiratora. Opozycjoniści czy powstańcy nie ryzykowali tylko ewentualnym ograniczeniem opieki zdrowotnej, ale majątkiem, wolnością czy życiem. Byłbyś w stanie to ponieść taką cenę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@wrzesien: jaka cenę? Ja mówię tylko o tym że jestem w stanie wystawić się na ryzyko śmierci przez covid w zamian za wolność czyli mogę chodzić po górach jeździć nad morze a w razie jakby mnie ten covid zabił to połóżcie mnie w grobie i napiszcie na nim że żyłem do końca jak człowiek a nie jak robal co tylko żre i wydala odchody.
  • Odpowiedz
jaka cenę? Ja mówię tylko o tym że jestem w stanie wystawić się na ryzyko śmierci przez covid w zamian za wolność czyli mogę chodzić po górach jeździć nad morze a w razie jakby mnie ten covid zabił to połóżcie mnie w grobie i napiszcie na nim że żyłem do końca jak człowiek a nie jak robal co tylko żre i wydala odchody.


@xdrcftvgy: dawno nie czytałem tak mądrych słów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@elo490500: każdy powinien mieć wolność wyboru albo siedzę w domu albo roznoszę chorobe ale jeśli wychodzę z domu to z ryzykiem zachorowania utraty zdrowia a nawet tego że nie przyjdzie po mnie pomoc gdy będę jej potrzebował.

Przecież z powodu smog w przeciągu roku umiera przedwcześnie paręnaście tysięcy ludzi. Czy widujesz zmniejszona mobilność zima gdy ludzie pala w piecach? Bo ja nie.

Nie wiem dokąd zmierza ta polityka ale takie
  • Odpowiedz
pierwsza i nawet jeśli dali by mi do podpisu ze zrzekam się respiratora w razie niechodzenia w masce czy chodzenia na basen to bym podpisał


@xdrcftvgy: nie ma tak dobrze. "Żyjąc jak człowiek" nie chodząc w masce narażasz nie tylko siebie, ale wszystkich z którymi masz kontakt. Także najpierw uzyskaj pisemne pozwolenie od tych wszystkich ludzi: rodziny, znajomych, nieznajomych, i wtedy spoko - możesz sobie iść nawet lizać klamki w
  • Odpowiedz
jaka cenę?


@xdrcftvgy: Np. 10 lat w więzieniu? Albo utrata całego majątku jaki do tej pory zgromadziłeś?

Ja mówię tylko o tym że jestem w stanie wystawić się na ryzyko śmierci przez
  • Odpowiedz