Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #trojboj #mirkokoksy
Może ktoś chciałby odkupić neopreny na kolana strengthshop? Kupiłem za małe, a nie chce mi się bawić w zwroty, rozmiar L. Odpakowałem, próbowałem założyć ale odpuściłem - nie chce zakładać przez worki.

https://studiomocy.com/strona-glowna/120-188-neopreny-na-kolana-strengthshop-ipf-7mm-black-inferno.html#/1-rozmiar-s
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anthhek probowales naciagac paskami do ciagow? Ja mam monstery M, jest to rozmiar z rozmiarowki, po zalozeniu sa ok, a nie zaloze ich inaczej niz paskami.

Instrukcja:
Wsuwaasz dwa rozwiniete paski do sleeva
Zakladasz sleeva na lydke
Podwijasz gore i dol sleeva, na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@hesuss próbowałem, próbowałem - ciężko jak cholera na łydkę naciągnąć - wydaje mi się że mniej od monsterów czerwonych się poddają takim operacjom
  • Odpowiedz
Nie wiem jaką masz girę, że L nie możesz założyć xD. Ja mam 43 łydkę, 38 kolano i M wchodzą bez jakichś większych problemów
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DywanTv ale te same neopreny? No u mnie te L na biedę by na kolano stykły, już tak bardzo ciasno, ale nie mogę przez łydkę ich przeciągnąć - a nie mam takiego ciśnienia żeby przez worki naciągać xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DywanTv A no to inna bajka pewnie, kwestia rozmiarówki, bo tutaj 42 to jest górna granica na XL, a wiem że monstery to ludzie nawet 2 rozmiary mniejsze zakładają
  • Odpowiedz