Wpis z mikrobloga

Długo jeszcze będziemy ignorowali fakt, że Uszata mameja co najmniej dwukrotnie, pochwaliła się "przebierankami"? Pierwszy raz na starym (jeszcze nie był bareronem) filmiku (czerwona kiecka - okulary - nagrywane przez rechoczącą w tle Zezolinę) i fotka pyknięta jakoś na przestrzeni ostatnich dwóch lat (babski sweter - makijaż (?) - dosztukowane cyce) ostatnio wrzucona przez @mudkipz ...?

Z tym zachlanym troglodytą, to jak z politykiem - jeśli o czymś stęka/zarzeka się, to bankowo już #!$%@?ł, albo ma w planach:
"Ja nie piję!" - wiadomo że chleje, "Naruszymy temat fetyżmu" - wiadomo że dewiant.

Te jego cross-dressy, nie wzięły się tak "z niczego", dla samej bety. Przychlast bankowo lubi pląsać w damskich fatałaszkach! Ciekawe czy to składowa masochistycznych igraszek z tym, #!$%@?, zezowatym ogrem, czy tak ogunie - od zawsze było. Może mamusia chciała mieć córeczkę...

No i nie należy zapominać, że od zawsze ubliżał innym od "ciot" i "cweli" - wcale bym się nie zdziwił, gdyby okazał się być pedrylem.

Ps: Na melinie, chlańsko na całego odchodzi! Od wczoraj nie kasuje komentarzy. Ciąg minimum 2 dni - kasuś! Bęzie męszenie kasusia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bonzo
źródło: comment_1610508176NvE5dULvWFTjQIXft36V1V.jpg
  • 9
@General_Patton: Dla ciebie to "analiza", kalibru od którego zlasowałby ci się ten ptasi móżdżek, gdybyś sam miał ją przeprowadzić, a dla mnie chwila zastanowienia i 2 minuty pisania. Tak więc, nie fafluń się do mnie o "życiu" (ani na żaden inny temat) bo już po samej pisowni widać, że w dupie byłeś - gówno widziałeś.
I nie zapychaj mi skrzynki swoimi wypocinami, bo ani dowcipne, ani interesujące to co piszesz.

Ps:
@FatherJack: Łobaben! "Cel" był? Hmm, to by trochę zmieniało postać rzeczy... ale tylko trochę. Pamięta Ksiądz z której parafii ten cel wjechał? Krzysiek Seeem-perrr, jakiś finon w stylu Merry-Merry, czy może... sam król nintennetów z sanownom małtonkom ustawili...?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FatherJack: Nie, nie, nie... Seeem-perrr! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na poważnie - który tam nie był "flagą"? Wuwunio i Luliza z dupy wyjenci? Sempre? Samochodziarz? Moderatorka Sylwia? Finonki Mary-Mary i Tiffany Ray? Jedno cwaniakowo, które na zmianę: Melin - Wykop - Melin - Wykop.
Więc, tak - o niego się pytam. Ja "Dzienników Kupieckich" nie prowadzę i nie zaprzątam sobie głowy, kto mu tam "alfonsił" w trakcie