Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu:
ktoś zabił psa a wykopowi obrońcy moralności chcą dokonywać samosądu. Rozumiem że wszyscy piszący i plusujący te wysrywy są weganinami albo przynajmniej wegetarianinami? Jeśli nie to jesteście bandą hipokrytów, bo kilka waszych obiadów sprowadza na świat więcej cierpienia niż ten koleś którego najchętniej byście ukamieniowali. No bo przecież wiadomo że ze wszystkich zwierząt tylko piesek ma wykształcony układ nerwowy, a świnka, krówka czy kurczaczek wcale nie czują bólu.

#wegetarianizm #weganizm #neuropa #ekologia
Pobierz Winkey - Odnośnie tego wpisu:
ktoś zabił psa a wykopowi obrońcy moralności chcą doko...
źródło: comment_1610447409DEELZmidYlCh53c53H8RJz.jpg
  • 15
@Winkey: ja dzisiaj jadę do lidla, bo mam 50% na karkówkę do 2 kilo, więc cztery dni żarcia dla pieska za około 18zł, żal nie skorzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Winkey: nie kupuję psu mięsa mielonego, bo nie jestem w stanie ocenić jego jakości, poza tym obecnie stawiam na monoposiłki, będzie czas na mieszanie kilku zwierzątek w jednej misce. Mam gdzieś Twoją dupę i co się z nią dzieje. Mam psa, karmię go mięsem, bo to pies, a nie królik. Musi umrzeć ktoś, żeby żyć mógł ktoś.
A psa ktoś zrzucił, żeby go potem zjeść, czy dla jakiejś #!$%@?łej satysfakcji i
A psa ktoś zrzucił, żeby go potem zjeść, czy dla jakiejś #!$%@?łej satysfakcji i z bestialstwa?


@matra: a co to za różnica? ludzie nie potrzebują mięsa do zbilansowanej diety, więc każde zabicie zwierzęcia na jedzenie jest dla "jakiejś #!$%@?łej satysfakcji i z bestialstwa"

mylenie pojęcia zabicia dla zjedzenia, a zabicia dla upodlenia jest skrajnie chore.


zabijanie jakichkolwiek zwierząt dla przyjemności jest chore
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Winkey: Z psów społeczeństwo większy pożytek niż z kury. Pies może pomagać myśliwym, policji, w terapii i wiele innych rzeczy. Szczególnie taki owczarek niemiecki, którego to psychopaci postanowili zabić dla własnej zabawy. Z kury korzyść jedynie jest taka, że daje jajka i smakuje zajebiscie. Nie jestem hipokrytą, tylko staram się myśleć realnie. Nie wpłynę na cały świat aby nagle ludzie przestali jeść mięso, ale wierzę że sprawcy takich czynów jak mordowanie
@nowekontonowaja: poza tym zmiany globalne wynikają z zmian lokalnych -> wystarczy spojrzeć na Veganuary i to jak korporacje reagują na ten rynek. Jakby wszyscy myśleli tak jak ty, to nic by nie zostało osiągnięte w tej dziedzinie ( ͡° ʖ̯ ͡°)