Wpis z mikrobloga

@AltCtrlDelete: dlatego ze pełen ekran ma np 1920x1080 rozdzielczości, czyli FHD. A otwierając w okienku mas np 600x300 i już - mniejsza rozdzielczość/okienko = mniej obliczeń dla karty graficznej.
Słuszne stwierdzenie padło: być może uruchamiasz na integrze. Przy włączaniu gry z pulipitu kliknij prawym na ikonkę cod i sprawdź czy masz „Uruchom z procesorem graficznym” i wybierz dedykowana karte
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kajak98: jak zmieniam rozdzielczość w grze nie ma to wpływu na ilość fps w trybie pełnoekranowym.
Gra uruchamia się przez launcher battle.net nie mam opcji pod PPM uruchamiania z konkretną kartą graficzną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kajak98: dobra, pobawiłem się menedżerem urządzeń. System pierdzieli coś przy wyborze karty graficznej. Jak wyłączyłem zintegrowaną to tak naprawdę wyłączył dedykowaną i odwrotnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kajak98: jednak wczoraj usiadłem i podłubałem jeszcze. Już jest wsio ok. Przeinstalowałem jeszcze raz na czysto sterowniki nvidi ale tym razem zainstalowałem sam sterownik graficzny nie instalując nVidia Experience. Od tego momentu wszystko działa jak powinno.
@AltCtrlDelete: może coś nie siadło w takim razie ¯\(ツ)

Ostatnio zaczęła mrugać mi matryca w laptopie. Okazuje się ze Win10 od czasu do czasu lubi spieprzyc jakieś sterowniki, od grafiki np... xd