Wpis z mikrobloga

Cały Gocław zasrany tymi billboardami z nienarodzonym dzieckiem autorstwa fundacji, nad którą według KRS pieczę sprawuje Ministerstwo Edukacji.
Za publiczne pieniądze szury wykupiły sobie przestrzeń reklamową wartą pewnie setki tysięcy złotych.
https://rejestr.io/krs/763937/fundacja-nasze-dzieci-edukacja-zdrowie-wiara
#warszawa #bekazpisu #bekazprawakow
Kostikov - Cały Gocław zasrany tymi billboardami z nienarodzonym dzieckiem autorstwa ...

źródło: comment_1610199974qeXCO7UzYpFqZvNv8EdCDk.jpg

Pobierz
  • 34
@Kostikov: Z ich statutu wynika że zajmują się głównie edukacją - no i niewiele z tym zrobisz, wpisali że robią to robią. MEN z Czarnkiem na czele i tak będzie mieć to w dupie dopóki mamy rozpanoszone katolictwo, ale to z roku na rok na szczęście ma coraz mniejszy wpływ. Może na moją startość doczekam się świeckiego państwa jak już czarni wyginą
Poza tym dlaczego akurat Ministerstwo Edukacji? Co te antynaukowe poglądy mają wspólnego z edukacją?


@Kostikov: Bo zależnie od tego, jakie wpiszesz cele fundacji, podpadasz pod odpowiednie ministerstwo. Na przykład fundacja Obywateli RP podpada pod MSWiA, bo ma "demokrację i prawa obywatelskie" wpisane.

A do billboardów dopisałabym "Dofinansowanie in vitro" i by były bardzo dobre.
@lychazcola: Tak, @Koliat wytłumaczył mi, ja nie boję się przyznać do błędu. Nadal dla mnie jest to przerażające, że jedna fundacja jest w stanie pokryć miasta w całej Polsce w takich billboardach i skłania mnie to do refleksji na tym, czy na pewno to wszystko jest z prywatnych środków. Myślę, że prośba o pomoc @Watchdog_Polska nie jest złym pomysłem.
Zastanawia mnie też, co wy macie z tym sraniem xdddd.
Za publiczne pieniądze szury wykupiły sobie przestrzeń reklamową wartą pewnie setki tysięcy złotych.


@Kostikov: A to co lub kto się tam reklamuje?
@portugalka: Ewolucja tego syfu z hasłem „hospicja perinatalne” już trochę mniej a nachalność w postaci wykupienia każdego możliwego nośnika, przez co wygląda to jak Orwell dla ubogich, to jednak zdecydowana przesada i zastanawia mnie, czy ClearChannel uważa, że to jest super klient, z którym warto współpracować.