Wpis z mikrobloga

@Pesa_elf: homologacja jest na stronie, wystarczy wpisać w google "smart kid belt homologacja" i masz pierwszy link do PDF ze strony producenta z homologacją, bo nie mogę skopiować linku i Ci wkleić bo od razu pobiera mi ten dokument
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: Kupiliśmy to z ciekawości zaraz po "premierze". Generalnie ciężko ustawić wysokość pasa aby był tak jak na zdjęciu. Na tylnych siedzeniach ten czerwony klip jest na wysokości twarzy dziecka przez co jest niewygodne. Później wyszło, że cały sprzęt jest niebezpieczny więc nawet nie wiem gdzie go pizłem :P
  • Odpowiedz
ma homologację więc można tego używać


@FoxX21: z ciekawości chwalą się też tym, że tylko z pasem trzypunktowym, ale nie wyposażonym w zwijacz? Bo taką mają homologację i przez to do mojego samochodu nie pasują, a mają być do wszystkich. Nawiasem mówiąc wymogi homologacji w ogóle nie bardzo do tego pasują, ale ktoś to podbił.

każdy ma prawo decydować o sobie i o swojej rodzinie więc nie wiem w czym masz
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: Nie należę do żadnego z lobby.
Jako zwykły człowiek uważam że to #!$%@?ństwo wykorzystywać ludzką podświadomość by tylko coś sprzedać.
Homologacja która nie ma racji bytu na terenie kraju nie powinny być uznawane.
To tak jakby sprzedawać opony i krzyczeć wszędzie że mają homologacje a dopiero z informacji dowiadujemy się ze homologacja obejmuje tylko furmanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz