Wpis z mikrobloga

Branża fitness szykuje pozew zbiorowy przeciw państwu. Zaraz będą kolejne branże i zgadnijcie kto za to zapłaci.
Oczywiście PiS przerżnie pozwy, będą miliardowe odszkodowania, a koniec końców będą mieli poparcie 40% xD
Z czego państwo zapłaci odszkodowania? Z niczego, zrobi się tak, że będą wypłacać je przez najbliższą dekadę.
Coca Cola jeszcze jest za tania... wszyscy się zrzucimy, bo rząd idiotów zamknął siłownie rozporządzeniem na Twiterze.
#bekazpisu #gospodarka #koronawirus
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomislawniepelka: ja się dziwię zwolennikom PiS na wykopie, którzy twierdzą, że żadnych pozwów nie będzie czy inne z d--y oświadczenia xD
tam gdzie są pieniądze, tam pozwy będą, to nie jest wyjście na uliczny protest pod dom Karakana xD
  • Odpowiedz
@PatrykXes: nie na mocy twita, tylko na mocy 30k kary z sanepidu, która jest ściągana natychmiastowo z konta i może być nakładana wielokrotnie. Co ciekawe, sanepid nie ma takich kompetencji. To rząd je nadał w ...formie rozporządzenia.
Zanim się wybierzesz do sądu, sanepid ogołoci konto i wyśle komornika :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sekularyzacja: przypominam tylko, że oni nie mają swoich pieniędzy, tylko nasze; tak samo oni nie ponoszą odpowiedzialności, tylko my, ci co na nich głosowali i ci co nie głosowali w ogóle, ci którzy siedzą i siedzieli spokojnie i pozwalają na im na co tylko sobie wymyślą; chyba rzeczywiście najgorsza jest bierność i obojętność
  • Odpowiedz
@Brok_Sambor: a ja przypominam, że fakt, o którym przypominasz nie ma wpływu na odszkodowania. Nie będę bluzgał po przedsiębiorcach, bo im totalitarne państwo zbańczyło firmy. Cóż, społeczeństwo za to zapłaci. Niestety ja też
  • Odpowiedz
Założę się, że Niemcy nie zamknęli przedsiębiorstw na podstawie twita Merkel


@Sekularyzacja: Niemcy wprowadziły stan wyjątkowy i wyplacają rekompensaty za każdy dzień lockdownu. Ale oni w zeszłym roku mieli największą od lat nadwyzke budzetowa, a u nas na 500+ poszły nawet rezerwy budżetowe.
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja kiepsko, ale nie dziwie im sie, ze beda walczyc. niestety pracownicy zostaną i tak z niczym. moja rozowa byla instruktorka fitness no i niestety nie pracuje juz te kilka miesięcy, liczyla ze sie od 1 ego moze cos zmieni, pozniej sie ludzila że od 17ego, a teraz juz szuka pracy. Kasy zadnej nie dostanie, bo aktorom teatru sie nalezy, ale pracownikom branzy fitness juz nie
  • Odpowiedz