Wpis z mikrobloga

@kopawdupeswiniom: M.K. to de facto wybiórczy miks: elementów psychologii ewolucyjnej, wątpliwego religioznawstwa, grafomańskich anegdotek erotyczno-obyczajowych oraz ezoteryki new age i teorii spiskowych ściągniętych od innych.
Cała wielka misja M.K. obrony przeciętnych mężczyzn przed złym matriarchatem sprowadza się w praktyce do: zbierania sobie prezentów od ludzi, donejtów, wydawanie na swoje zabawki i prywatny majątek, prywatne forum etc, ględzenia i poklepywania po plecach, wciskania marketingu i swoich rzekomo przełomowych produktów książek (tak już
@pawel8989: Masz sporo racji ale moim zdaniem Sz.P. M.K brakuje po prostu fachowej wiedzy. Podobno wybiera się w tym roku na studia psychologiczne, nauczy się tam od podstaw jak wszystko działa. Nie będę ukrywał ale dzięki niemu sam poszedłem na takie studia ponieważ zaraził mnie tą pasją do psychologii. Przesłuchałem większość jego audycji i mogę stwierdzić że popełnia wiele drobnych błędów ale sam kontent jest w miarę ok. M.K wybiórczo cytuje
@pawel8989: Uwierz mi sam kiedyś byłem typowym przegrywem i postrzegałem świat w kategorii ładny=atrakcyjny i brzydki=przegryw. Już nie sama teoria wyczytana z książek ale sama obserwacja ludzkich zachowań skłoniła mnie do zmiany poglądów. Ludzie dobierają się na podobnym poziomie atrakcyjności fizycznej. Nie można ukrywać że przystojniejsi mają łatwiej ale nie aż tak jak się Tobie wydaje.
@pawel8989:Ludze z wykopu to choroba :) Trzymał za rękę dziewczynę a może nawet się całował?? oo jaki chad.
Mam kolegę 170 wzrostu z tak krzywym ryjem że dziewczyny na jego widok reagują śmiechem, jest tak pewny siebie i tak wygadany że po chwili przejmuje dominację nad całym towarzystwem dzięki czemu już nie jedną Julkę zakotwiczył :D pomyśl sobie co by było gdyby siedział na #blackpill?
@Mezomorfix: ......... To nie o to nawet rozbija się temat, dużo blacków skupionych jest na seksualnym aspekcie, bo mieli tego mało czy wcale, nie dziwię się. Zakotwiczenie julkacza to jedno, a życie regularne z nim czy pod ich wpływem to już inna bajka i inne ryzyka.
@pawel8989

Nie spodziewałbym się takiej rozbudowanej odpowiedzi. Na kanał Kotona trafiłem w czasie romansu z pewną mężatką i bardzo fajnie to wszytko mogłem sobie porównać. Dużo mówi ogólnikowo, z wieloma aspektami się nie zgadzam, a sam kanał traktuję po części jako źródło (taniej ;-)) rozrywki. Ale w czym problem, że kupuje sobie latareczki i nożyki. Ludzie wpłacają dobrowolnie, więc nie widzę problemu.
@kopawdupeswiniom: Dobrowolnie to i morderstwa czasem się dzieją, jak i inne niemoralne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale serio - dobre treści na prywatnym forum Kotona tworzą goście, nie on, kiedyś były tam złote treści: Subiektywny, Długowłosy i inni. Tylko dla tego warto było poczytać, nawet gdy wypisało się z tego cyrku matrymonialnego poprzez mgtow.
@pawel8989: Odpowiedź prosta jestem 4/10 to szukam kogoś do związku 4/10 lub mniej. Ludzie z #blackpill postrzegają kobiety jako jakiś odrębny gatunek. Brak seksu? - każdy przegryw może wydać 150zł i go mieć. Dla kobiety seks z przypadkowym chłopem jest tyle wart co dla mężczyzny seks z divą. Chłopa to przynajmniej nikt szmatą nie nazwie. Kobiety mają trochę niższe libido co za tym idzie mniejsze parcie na seks bardziej celują w