Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty Mnóstwo nowych nicków na tagu, wiec opisze Wam sytuacje. Od ponad dwóch lat na tym tagu pisało nas pewnie kilkunastu. Te same nicki, te same dyskusje, czasem nie trzeba było czytać posta, bo mniej więcej wiadomo było, co kolega napisze :), pusto i echo jak w lodowce po świętach. W jednym byliśmy zgodni- trzeba kupować bitcoina. Pisaliśmy o tym, przy cenie 10k, 8k, 4k, jak zaczęło rosnąć, znowu pisaliśmy-kupuj!! Przy cenie 6k, 10k, pisaliśmy ciągle, ze cena poniżej 10k, to promocja i darmoszka. I co z tego, skoro pisaliśmy to miedzy sobą, przekonywanie przekonanych haha. Teraz trudno sie przebić przez ilość postów, w co trzecim pytanie, czy warto kupić. A teraz to skąd my możemy wiedzieć? Bitcoin podrożał 10X od minimum w 18tym. (3.6K to był maxymalny dołek). Głęboka korekta do 20k może przyjść w każdej chwili, a może nie przyjdzie i odhamujemy przy 60k, kto wie. Jaka szkoda, ze Was tu nie bylo kiedy bitcoin był po 8k$- pisze to bez złośliwości, naprawdę szkoda, więcej nas miałoby dziś karnawał.
#bitcoin
  • 33
W jednym byliśmy zgodni- trzeba kupować bitcoina. Pisaliśmy o tym, przy cenie 10k, 8k, 4k, jak zaczęło rosnąć, znowu pisaliśmy-kupuj!! Przy cenie 6k, 10k, pisaliśmy ciągle, ze cena poniżej 10k, to promocja i darmoszka.


@Obruni: a gówno, przeglądnąłem twoje wpisy i tak jak myślałem nic takiego nie miało miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pisałeś tylko, że holdujesz mimo wszystko i nie wiadomo jak to będzie
@622xc: ale dlatego powinieneś moim zdaniem zapulsować. Ten wpis absolutnie nie był przeciw komuś. Ha Ha, jacy my tu zajebiści jesteśmy, nie absolutnie nie o to chodzi, Bitcoin ma olbrzymia zmienność, jednocześnie, w całej historii btc jest zasada 3 lat- kiedy kupisz, najpóźniej po 3 latach sprzedasz drożej- duuzo drożej. Ktoś, kto kupił na samym szczycie banki z 2020, zarobił dzis. 50%. Po prostu, jesli stanie sie tak, ze btc #!$%@?
@Obruni: mnie tu nie bylo, ale robilem mniej wiecej to samo co opisujesz. Aktualnie odbieram telefony „jak kupic i czy kupic czy czekac na dolek?”. Ja z kolei pare lat wczesniej przegapilem jak kolega mi mowil, zeby kupowac. Oczywiscie nie posluchalem wtedy, kto by kupowal smieszne internetowe pinionzki?
@Hershel: Zawsze pisałem, że kupuje regularnie, bez względu na cenę, Nie obrażaj mnie. Pisałem, ze hodluje, że dokupuje, co jeszcze miałem napisać?. Teraz tez napisałem wpis studzący głowy, jeśli chodzi o zakupy, choć sadze, ze odhamujemy miedzy 50, a 70k i tez o tym pisze . Ja nie naganiam. Jeśli zapytałbyś mnie w 18tym czy kupić, kiedy BTC był po 8k, napisałbym Ci ze ja hodluje i dokupuje, a Ty sam
@Obruni:

I co z tego, skoro pisaliśmy to miedzy sobą, przekonywanie przekonanych haha.


Chyba sobie żartujesz. Byla cała masa dzbanerii, którzy aż kipieli z radości, że bitcoin spadnie, bo zaraz się spełni ich sen - oni nie kupili, więc musi spaść do zera xD. Mam całe teczki tego. Krótki wycinek:

https://i.postimg.cc/Kjt1bN9f/2018-11-25-130753-1375x110-scrot.png
https://i.postimg.cc/xjL8c6Ry/2018-12-07-183313-788x164-scrot.png
https://i.postimg.cc/FFbF97rT/2018-12-22-191631-1020x136-scrot.png

O wpisach podczas spadku przy koronawirusie nie chce mi się już pisać. Tu nawet bywalcy tagu się podniecali,
@dean_corso: atari wlazłem na wiosnę 2017, i kupowałem bitcoina po 2k$, a ty jak byłeś, tak zostaniesz palantem. Nie obrażam cie, ja tylko stwierdzam fakt. Czy ty się zawsze musisz przyplątać, jak upierdliwy żul w pubie. Jest fajnie, gada się i znowu pojawia się on., odgonić go nie ma jak, a będzie upierdliwy puki żyje. brrr, odrażający jesteś, patykiem bym cie nie dotknął.
@Obruni: No ja wiem, że holdujesz, ale jak przeglądniesz stare wpisy, to wychodzi na to, że wcale taki chojrak jak piszesz nie byłeś. Taka prawda, że na przełomie 2018/19 kiedy bitcoin miesiącami nurkował do 3,5k to tu wiało #!$%@? i nawet fanatycy siedzieli cicho. Teraz każdy holder cwany po 2 latach, kiedy wbija ATH, że to było oczywiste i pisali że tak będzie a jakoś jak się cofnie wpisami to nie
@Obruni: czasem tu zaglądałem i ciągle obrzucaliście się gównem. Na tym tagu śmierdzi cebulą. Oczywiście z paroma wyjątkami. Odkąd pawła żeście zamordowali to nawet przestało być śmiesznie. Macie cebule na rękach! Może się to przynajmniej zmieni, wpadną jakieś tęgie łby z paroma satoszi i będzie merytoryczniej.
@rysiekryszard: z tym jednym to za przeproszeniem nie #!$%@?. Goły po stracie swoich BTC pisał wprost cytuje gołego " Nie można być w klubie gołębiarzy nie mając gołębi" i potem nieopatrznie napisał, ze DLA NIEGO najlepiej jakby BTC jebnął jak naj niżej, co było obiektywnym faktem, bo chłop stracił kilkadziesiąt tysięcy w bitcoinie, wiec wolałby odkupić jak najtaniej. Potem kiedy napisał jeszcze jakieś teksty z jajem, ze teraz to jako noncoiner
@jutjub: wyscie. obrzucaliście. To nie jest zwarte grono. Jeżeli masz zarzuty wobec mnie, to daj przykład, odniosę sie. do zarzutów. Ale poniekąd masz racje, sam byłbym za zaoraniem tego tagu i rozpoczęciem od zera.
@Hershel:hej bylem chojrakiem. Zawsze pisałem, że kupuje btc bez względu na cenę, zawsze pisałem o uśrednianiu i kupowaniu w dołku. Kupiłem pierwsze btc w 2017 po 2k$, na górce zarobiłem, bo wtedy się sprzedaje. Później na spadkach dokupowałem, teraz znowu sprzedaje. Jak masz ochotę, zobacz moje wpisy z ostatnich dni, teraz TROCHĘ btc sprzedaje, bo to dla mnie czas wypłaty. pozdrawiam.
@jutjub: tak jest ściek. Między innymi widać to po tym, ze kiedy popełniłem, jak sadziłem neutralny wpis, dla nowych użytkowników, zaraz zaczęła się pod nim gówno burza. Na swoją obronę mam to, że jestem dożywotnio znienawidzony przez twór zwany loża bitcoinowa, a na tagu jestem "enfant terrible " co jest dla mnie poniekąd komplementem :)))
@Obruni: No i widzisz da się bez chamskich obelg (skasowany komentarz)... Nie chciałem cie obrazić, tylko stwierdzam fakty. Kupujesz, bez względu na cenę, bo w idei holdnigu jest ta wizja 6 czy 7 cyfr za btc w perspektywie kilku-kilkudziesięciu lat, więc w sumie zawsze jest dołek. Mimo to odradzasz kupowanie dzisiaj i słusznie, bo droga jest długa i kręta, a pewnie jeszcze kilka odbić od dna się trafi.

Przy cenie 6k,
@Hershel: skasowałem i przepraszam, miałem nadzieje ze nie zdarzyłeś tego przeczytać. W innym wątku z kimś sie kłóciłem, i z rozpędu poleciały inwektywy nieprzeznaczone dla Ciebie. Sorry kolego. Nie znajdziesz w moich wpisach - kupuj, będzie zajebiście. Bo ja sam nie wiem jak będzie, ale znajdziesz - ja kupuje za tyle ile moge, Ty rob jak uważasz.
@Obruni: w jakich przedziałach chciał byś redukować pozycje? Tez kupowałem po 7-9k, śle teraz się zastanawiam czy nie opylić całość, bo korekta musi być, z 25% sprzedałem na 35k zgarniając wkład. Trochę nie wiem czy czekać przysłowiowych 100k i wyjść przy np90 by nie czekać na barierę psychologiczna w 100k. Czy to nawet nie doleci. Pamietajmy ze jak będzie spadek w USA na S&p nasdaq i dow, podobny do marcowego to