Wpis z mikrobloga

#pocophone #xiaomi #android witam mam problem z moim poco x3 nie może się połączyć z komputerem ciągle mryga na telefonie okienko o wyborze ładowanie przesył plików itd na kompie w mój komputer pokazuje się i znika obok ikonek dysków ikona poco x3... o co chodzi jak to ogarnąć?????
  • 13
@BGJ84: Wiec obstawiam kabel, sprawdź czy nie brakuje Ci jakieś aktualizacji na telefon plus możesz sprawdzić czy inni użytkownicy nie maja podobnego problemu. Ale jeśli podłączasz pod laptopa sprawdź czy nie lecisz na baterii bo możesz mieć inne napięcie na usb.
@BGJ84: A to ciekawostka dopiero, coś gdzieś musi być błąd, obstawiałem kabel/napięcie a tu w sofcie. To może jednak jak pisali wyżej o trybie dev poczytaj i sprawdź czy to jest bezpieczne(nie wiem jak jesteś doświadczonym) użytkownikiem ;)
@BGJ84: Kabel albo wejście telefonu/komputera, oczywiście próbujesz na usb3.0?


@BGJ84: @kocio90: Se możesz próbować co chcesz, każdy Xiaomi ma tylko USB 2.0, tylko z wtykiem typu C.

Każdy kto recenzuje i zachwyca się Xiaomi zawsze porównuje go do Apple. To kolejny ficzer, który Apple będzie mieć dopiero za kilka lat - telefon bez żadnych fizycznych portów XD

A tak na poważnie to oddaj go do serwisu. Albo zajrzyj na