Wpis z mikrobloga

@Kwassokles: hmm, najgorsze co ma, to dość duży zasięg back 2212 w którym jest krushing blow jak złapie nasz atak. A tak to jest dosyć wolna i ryzykowna ale lubię nią grać. Zdecydowanie nie znoszę grać przeciwko Gerasowi, który ataki ma totalnie z dupy
@ciemny_kolor: sam mam w mk 11 chyba 200 czy 300h i wiekszosc gralem dla zabawy wieze czasu czy klasyczne a liga czy granie przeciwko czlowiekowi to dla mnie droga przez mękę nie lubie grac przeciwko scorpionowi i noob naibotowi. sam najczeciej Jade i ostatnio Sindel nie potrafie sie skupic zebrac zeby grac KL.
@Kwassokles: Scorpion i Noob są wg mnie banalni do pokonania. Większość ludzi nadużywa teleportów i są to wtedy łatwe zwycięstwa. Miałem mało przypadków z problemami aby ich pokonać. Najgorszy jest chyba Joker, który ma tak szybkie ataki że ciężko wyłapać lukę między nimi, no i Geras, którego niektórych ataków nie da się zblokować ani ukarać.
Ja polubiłem granie online w tej części, w poprzednim sezonie udało mi się nabić rangę grand
generalnie to każdym mnie pokonali wygrywałem jedynie jak trafiłem na gorszego od siebie(rzadko) za malo praktyki w moim wykonaniu i za szybko odpuszczam jak zaczynaja robic mi jakies kombo nawet pada odkladam i sie nie staram. Nie nauczylem sie blokowac karac czy kontrowac na poczatku teraz juz nie daje rady.
@Kwassokles: nie ma co poddawać, dla mnie jedyną najtrudniejszą rzeczą jaka jest w tej grze to flawless block i mikroskopijne okno aby wyprowadzić z niego kontre. A z tego co czasem oglądam, to nawet prosi z tego nie korzystają.
A do grania online fajnie przygotuje tryb treningu- ustawiasz go na very hard i ogarniasz co i jak.