Wpis z mikrobloga

@JakTamCoTam: ja gram w 100% solo i szczerze to według mnie warto, gra cię #!$%@? niemiłosiernie i przeora po podłodze ale dzięki temu każda gra to mega emocje, nawet większe niż gry typu Squad. Mam dwa głównie problemy z nią though, pierwszy to taki że im dalej w las tym bardziej... casualowo, w sensie w mid-late game są takie buildy broni które nie mają wcale recoilu przez co jako nowy
  • Odpowiedz
@DenNarcoSmurfen: a co z cheaterami i optymalizacją? Wiem, że na to kiedyś narzekano i ludzie się burzyli. Ta beta jest już kilka lat.
No i zastanawia mnie do czego się dąży w tej grze? Dajmy na to mamy nabity lvl oraz #!$%@? EQ i co wtedy? Są jakieś rankedy, coś do czego można to wykorzystać czy raczej tak jak w metinie, że nabijesz lvl, masz broń ale możesz sobie conajwyżej
  • Odpowiedz


@JakTamCoTam: ciężko mi powiedzieć o optymalizacji bo mam 2080 super i ryzena 5 3600x i u mnie śmiga, co do lategamu - wyexpienie kryjówki + wszystkich sprzedawców + lvl to zabawa na ~100 godzin i to pod warunkiem że mniej więcej wiesz o co chodzi, później raczej raidowanie dla funu + czekanie na aktualizacje i wipe
  • Odpowiedz