Wpis z mikrobloga

Wiecie jaka jest smutna prawda, którą potwierdziła premiera #cyberpunk2077 ?

Bardziej opłaca się kręcić hype i być złą korporacją niż opierać się na zaufaniu graczy do studia. Dlatego EA czy Ubisoft mają wylane na te wszystkie narzekania i zarabiają ogromne pieniądze.

Redzi postanowili ukryć stan gry na PS4, hajs wpompowali w znanego aktora, ładne cinematiki, dobrą bajerę na trailerach itd. i to się udało znakomicie, gra sprzedała się świetnie, kasa spływa, gracze ponarzekają, potem grę się trochę połata i wszystko będzie cacy.

Ta premiera udowodniła, że nie ma już firm, którym można ufać. Tak dużej gry nie zbuduje małe studio, a duże niczym nigdy nie będzie się różnić od EA czy innych evil korpo, czyli naobiecywać ile się da, jaki to nie będzie next-gen, a potem jakoś to będzie.

Ps. Tylko nie piszcie, że nie prawda, bo gra jest dobra itd. Sam fakt, że zataili to, że na PS4 gra nie działa poprawnie już skreśla tę firmę, nawet nie muszę poruszać innych jej problemów. Tak samo śmieszne jest pisanie, ze mnie to nie obchodzi bo na PC działa, to tak jakbym napisał, że mam w dupie to, że cię pobili, bo mnie tylko kopnęli.

#gry #takaprawda #cdprojektred
  • 43
Ps. Tylko nie piszcie, że nie prawda, bo gra jest dobra itd. Sam fakt, że zataili to, że na PS4 gra nie działa poprawnie już skreśla tę firmę, nawet nie muszę poruszać innych jej problemów. Tak samo śmieszne jest pisanie, ze mnie to nie obchodzi bo na PC działa, to tak jakbym napisał, że mam w dupie to, że cię pobili, bo mnie tylko kopnęli.


@Murasame: Generalnie się zgadzam, fuszerki czy
Bardziej opłaca się kręcić hype i być złą korporacją niż opierać się na zaufaniu graczy do studia. Dlatego EA czy Ubisoft mają wylane na te wszystkie narzekania i zarabiają ogromne pieniądze.


@Murasame: Politycy doszli już do tego dawno temu. Są badania, które pokazują, że jak ktoś coś obieca, to mózg już w pewnym stopniu czuje się zaspokojony.