Wpis z mikrobloga

Wiecie jaka jest smutna prawda, którą potwierdziła premiera #cyberpunk2077 ?

Bardziej opłaca się kręcić hype i być złą korporacją niż opierać się na zaufaniu graczy do studia. Dlatego EA czy Ubisoft mają wylane na te wszystkie narzekania i zarabiają ogromne pieniądze.

Redzi postanowili ukryć stan gry na PS4, hajs wpompowali w znanego aktora, ładne cinematiki, dobrą bajerę na trailerach itd. i to się udało znakomicie, gra sprzedała się świetnie, kasa spływa, gracze ponarzekają, potem grę się trochę połata i wszystko będzie cacy.

Ta premiera udowodniła, że nie ma już firm, którym można ufać. Tak dużej gry nie zbuduje małe studio, a duże niczym nigdy nie będzie się różnić od EA czy innych evil korpo, czyli naobiecywać ile się da, jaki to nie będzie next-gen, a potem jakoś to będzie.

Ps. Tylko nie piszcie, że nie prawda, bo gra jest dobra itd. Sam fakt, że zataili to, że na PS4 gra nie działa poprawnie już skreśla tę firmę, nawet nie muszę poruszać innych jej problemów. Tak samo śmieszne jest pisanie, ze mnie to nie obchodzi bo na PC działa, to tak jakbym napisał, że mam w dupie to, że cię pobili, bo mnie tylko kopnęli.

#gry #takaprawda #cdprojektred
  • 43
@Dawkins_Wszechwiedzacy: Ludzie, którzy najwięcej krzyczą o pcmasterrace to głównie posiadacze 1050 Ti w laptopie albo gtx 1060 na PC, a potem pytają na wykopie przed każdą premierą większej gry czy im odpali w ogóle.

Sam nawet nie mam teraz konsoli, bo sprzedałem po ograniu najważniejszych gier, głównie gram na mocnym PC, a moje wrażenia z gry na PS4 Slim były tak dobre, że w przyszłości we wszystkie gry RPG zamierzam ogrywać
@Dawkins_Wszechwiedzacy: A no i warto jeszcze dodać to, że gry ekskluzywne na konsole są często bardzo dobrze zrobione na premierę w porównaniu do PC, bo to w końcu tytuły, które mają promować sprzęt, więc kwestie finansowe nie są jedynym powodem ich tworzenia.

Nawet taki Horizon Zero Dawn, pomimo że jest starą grą, to port na PC i tak został zrobiony na #!$%@? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Murasame pctowcy mogą się ale jedyną ostoją gamingu, która stawia przede wszystkim na jakość są exy konsolowe, u sony nie ma mikrotransakcji(nie wiem czy we wszystkich ale w te co grałem to nie było) a jakość jest zawsze na pierwszym miejscu, wyznaczają nowe standardy
Nawet taki Horizon Zero Dawn, pomimo że jest starą grą, to port na PC i tak został zrobiony na #!$%@? xD


@Murasame: Horizon Zero Dawn to jeden z moich ulubionych tytułów. Teraz muszę skończyć Age of Calamity na Switcha i wracam do PS4 (Ghost of Tsushima).

Lubię podawać HZD jako argument dla "PS4 to gunwo, dlatego CP2077 tak wygląda" jako przykład, że nie mają pojęcia o mocy sprzętu.

BTW. Wiesiek 3
Ta premiera udowodniła, że nie ma już firm, którym można ufać. Tak dużej gry nie zbuduje małe studio, a duże niczym nigdy nie będzie się różnić od EA czy innych evil korpo, czyli naobiecywać ile się da, jaki to nie będzie next-gen, a potem jakoś to będzie.


@Murasame:
Ja się naprawdę zastanawiam, kto te wszystkie gówniane gry kupuje xD. Tak na poważnie - widzę grę, która dostaje fatalne recenzje, a tymczasem