Wpis z mikrobloga

Szukam słuchawek nausznych zamkniętych z ogólnie dobrą jakością dźwięku, niekoniecznie tylko do gier, tutaj często ogólna jakość jest niższa ze względu na niesamowicie dobry dźwięk przestrzenny, żeby było wiadomo czy bombę plantują na A czy B.

Dla przykładu podam że wg. mnie dobrą jakość dźwięku ma Kingston HyperX Cloud. I też nie chciałbym wydać więcej niż 400 złotych. Mikrofon zbędny.

#komputery #sluchawki #audio
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Major303: z takich tanich to miałem kiedyś AKG518DJ (200 zł?). Ale to były sluchawy, o panie.
Od nich zacząłem przykładać uwagę z czego słucham muzyki.Teraz pewnie są już jakieś lepsze w tej cenie.

Jak byś chciał wydać 100 więcej to legendarne Senheiser hd25-1-II mogę polecić. Produkują je niezmiennie od 1988 roku, ze swojej strony powiem że nie bez powodu - w swojej półce cenowej są bezkonkurencyjne. Do tego niezniszczalne i łatwe
@dthprf: Byłem zainteresowany pewnymi modelami AudioTechnica (te nieco tańsze), ale doszły mnie słuchy że to już są słuchawki z wyższej półki i tutaj bez karty dźwiękowej się nie obędzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Major303: karta dźwiękowa w znaczeniu ze mało mocy będą mieć z dziurki w laptopie/PC? Jeśli o to chodzi to wątpię, u mnie latają na integrze i są i tak bardzo głośne, zarówno z MacBook'a jak i Lenovo T470p. Te m50x maja 38 Ohm i sprawność 99dB.
@dthprf: Zasadniczo się nie znam ale chodziły opinie że bardzo ciche, dopiero zaczynają grać porządnie z kartą dźwiękową. Nie pamiętam czy chodziło o wszystkie od AudioTechnica, czy tylko te najdroższe (500 złotych wzwyż).