Wpis z mikrobloga

Jestem już o krok od zakupu zegarka. Tylko jeszcze mam dylemat pomiedzy 4 modelami. Proszę o wszelkie porady i doradztwo.

Polar M200 vs TomTom Runner 2 Cardio vs Polar M600 vs Garmin Forerunner 220.
Cena, nie gra roli. Jeśli jest jakiś w cenie podobnych do tych z paskiem na klatkę piersiową, który ma gps i zapisuje dane bez zegarka, to też by było spoko, przydałby sie na meczach.

#bieganie #polar #garmin #tomtom
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mDvMatti: matko bosko czy obudzilismy sie w 2016 roku?

Mistrzu to sa wszystko stare konstrukcje, poszukaj aktualnych odpowiednikow.
Taki chociazby garmin ewoluowal juz od 220, poprzez 225, 230 i 235 az do 245.

Nowsza konstrukcja, to lepsze sensowy, lepsza bateria, jakies tam nowinki
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: używane można wyhaczyć do 200zł, aktualnie co dopiero prawo jazdy zdałem więc trzeba pieniądze zbierać ;p Może troche nie trafnie napisałem że cena nie gra roli
  • Odpowiedz
@mDvMatti: Posiadam od ok 3 lat TomTom Runnera 2 Cardio + Music. Niestety nie polecam. Przede wszystkim problemem jest bardzo słaba bateria. Już zaraz po zakupie zegarek był w stanie wytrzymać mniej więcej max 4-5h treningu z GPS. Teraz to max 3h, więc nie byłbym w stanie zarejstrować nawet 1 maratonu. Z tego co słyszałem w garminach, nawet tych starszych, było dużo lepiej. Z plusów jako jeden z pierwszych miał
  • Odpowiedz
Mam 6 polarów i jestem zadowolony.


@Soja: Eee... nie żebym wpierdzielał się w to kto jak wydaje swoje pieniądze, ale mogę wiedzieć na co ci 6 zegarków do biegania? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mDvMatti: mam tomtom spark music (idzie wyrwać w cenie 399zl) i mogę... polecić. Mimo, że Tomtom nie sprzedaje już zegarków to aplikacja działa, www działa, podsumowania ok, spokojnie maraton przebiegne z muzyką. Więc uważam, że stosunek cena do jakości będzie ok. Masz treningi w zegarku (interwały itp. alarm wibracyjy zawiadamia), działa z kazdymi praktycznie słuchawkami bezprzewodowymi, 3 wartości pokazuje podczas treningu, GPS też daje rade.
  • Odpowiedz