Wpis z mikrobloga

Czy #oczyszczaczpowietrza #xiaomi 3H działa? Czy możecie go polecić? Czy warto go kupować? Czy jest jakieś alternatywne urządzenie z rozsądnym stosunkiem cena/jakość, które jednak nie kosztuje 1,5 tys. zł? Gdzieś przemknęła mi nazwa Klarta Forste 3. Chciałbym coś kupić, chciałbym żeby działało i spełniało swoje zadanie i nie chciałbym się specjalnie doktoryzować z tematu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zakupyzchin #oczyszczacz
daox - Czy #oczyszczaczpowietrza #xiaomi 3H działa? Czy możecie go polecić? Czy warto...

źródło: comment_1609695522BmGeLExiCgJ2mXrtqEFpZY.jpg

Pobierz
  • 16
@daox: u mnie wariacik śmiga świetnie, gdy za podwórku jest większe stężenie pm2,5 on tez ma większe pomiary. Jak sie otworzy drzwi czy okno w zimie to wariuje. Tylko ja mam wersję na rynek chiński ale nie wiem czy są wielkie różnice.
@daox: Ja mam i w sumie mogę polecić. Oczyszczacz ma jednak jedną zasadniczą wadę o której warto wspomnieć: beznadziejny tryb automatyczny: dla niego 20ug/m3 to ciągle świetna jakość powietrza (wtedy pracuje niemal bezgłośnie), kiedy tak naprawdę to jest już kiepska jakość i powinien pracować z dużo większą mocą. Da się rozwiązać ten problem przez zdefiniowanie trybów w chmurze xiaomi.

Pamiętaj że będziesz musiał żyć z tym oczyszczaczem tzn. w momencie gdy
@daox: Ja osobiście xiaomi nie polecam.
Wielkie ochy i achy, po kupnie wersji pro stwierdzam, że dopóki chinile nie zmienią softu na to co mamy w EU to lepiej omijać z daleka.
@Cosmo77: Poza tym sam się zastanów. Ja mam ściągać modowane apki z ruskich stron. Dobrze się czujesz?
To nie jest urządzenie do samodzielnego składania tylko podobno gotowy produkt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paqfaq: kto ci każe kupować Xiaomi. Kto ogarnia, to mu dobrze działa. Modowana apka jest dla tych co mają sprzęt z rynku chińskiego i europejskiego. I jaki problem ze modowana jest od ruska i od jednego Polaka? Wystarczający jest czas kontaktu z serwerem raz na 30 minut.
Miałem dwie i nie działało KOLO. Rozumiem, że masz się za MÓZG a reszta to debile, że ja głupi nie wpadłem na to, żeby sprawdzić na mniejszej ilości łooooł ty geniuszu