Wpis z mikrobloga

Witam, zamówiłem w niedzielę konsole, pisało dostawa na pojutrze, okej se myślę gitek, zamówiłem kurierem InPost. W poniedziałek status, w trakcie przygotowywania, wtorek ten sam status, dzwonię na infolinię, facet stwierdził, że wyślą i powiadomią mailowo, środa ten sam status, pisze reklamacje i masę mailow do media expert, dostaje maile że sprawdzają to, a od jakiejś pani z działu wsparcia, że trwa kompletowanie zamówienia i gdy odpisałem że od 3 dni kompletują to już nie dostałem odpowiedzi. Czwartek ten sam status, dzwonię jeszcze raz na infolinię, że nie mam żadnego maila odnośnie opóźnienia i co teraz? Kiedy będzie konsola? Pan stwierdził, że po nowym roku, więc zobaczymy.. strasznie się na nich zawiodłem, ostatni raz coś zamówiłem. Teraz pytanie przy okazji czy w sobotę wysyłają oni paczki? W sensie by na poniedziałek było czy dopiero jak już to w poniedziałek wyślą i będzie na wtorek. Masakra tydzień czekać na zamówienie w tak poważnym sklepie..
#mediaexpert
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale rozumiesz, że oni mieli i mają teraz dziesiątki, jak nie setki, tysięcy zamówień, a jeszcze więcej obłożenia mają firmy kurierskie? Po prostu poczekaj - where is a problem? ;v
  • Odpowiedz