Wpis z mikrobloga

@Victim: @#!$%@?: co chcę osiągnąć, no odchudzam sie i chce sobie ćwiczeniami pomóc XD ale nie jestem psychicznie w stanie ćwiczyć długo bo zajebiście mnie to nudzi + czuje stres ze mam mase rzeczy do zrobienia
dlatego wole sie pomęczyć jak tylko mogę przez 20 min niż dawkować wysiłek żeby mieć siłe na dłuższe ćwiczenia
i sie zastanawiam czy to ma sens, często gdzieś ludzie piszą że kalorie sie spala dopiero
gdzieś ludzie piszą że kalorie sie spala dopiero po x min ćwiczeń inni że liczy sie sam wysiłek

zdania ekspertów sa podzielone XD


@blablalbla: Tyle opinii a 3/4 #!$%@? warte. Po prostu rób sobie interwały, nie wiem jak ćwiczysz, czy jakieś pseudo treningi za chodakowska czy inny szajs, ale interwały to Twój klucz do sukcesu, bo te 20-30min spokojnie wystarczą by Cię zabić.
@Victim: nawet nie wiem co to interwały, dobra poczytam sobie xd ćwiczę sobie różnie, głównie orbitrek + jakaś 10/11 kg hantla brata robiaca mi za coś w stylu sztangi i jakieś inne wygibasy XD
nie mogłabym ćwiczyc do jakiejś Chodakowskiej czy jutubów, irytują mnie takie filmiki, jak kiedyś próbowałam to aż czułam do siebie wstyd XD
@blablalbla: jak chcesz schudnąc to zasada jest taka, że masz mieć deficyt kaloryczny, w zasadzie to nie musisz nawet ćwiczyć wystarczy spacerować bylebyś dostarczała mniej kalorii niż potrzebuje obecnie Twój organizm ʕʔ Ale no interwały na pewno przyśpieszą cały proces
@blablalbla: O, jak orbitrek to już mamy jakieś podstawy, dasz radę tam podkręcić obciążenie lub jakieś większe przełożenie by było Ci ciężej?

W interwale chodzi o to, że na początku cwiczysz sobie spokojnie, spacerowo przez minutę, potem lecisz na maxa, obracasz nogami jakbyś chleb z piekarni ukradła we śnie, i potem znów minuta spokojnie i znów uciekasz - to tak w wielkim skrócie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@#!$%@?: no ja wiem, na diecie mniej żreć i siedzeniu na dupie poszło ponad 10 kg, ale chyba wypadało coś zacząć ćwiczyć to sobie coś tam zaczęłam, spacery spoko, ale psychicznie nie jestem w stanie poświęcić na ćwiczenia zbyt dużo czasu