Wpis z mikrobloga

Mireczki pytałem kiedyś, ale wtedy nie pamietał nikt tego.

Szukam wpisu na wykopie odnosnie zbliżającego się #sylwester

Pamiętam, że było to w #gdansk i Op był z dziewczyną i zorganizował imprezę z dziewczyną i zaprosił innych wykopków. Była tam jakaś inba. Z jednej rzeczy co pamiętam to bodajże jeden wykopek robił z ukrycia zdjęcia dziewczyny opa.

Szukam, ale nie mogę znaleźć :/
  • 13
  • 12
@maxwol Pan Radny robił fotki dekoltu dziewczynie, prawie dostał w ryj, bo nie chciał ich usunąć, podeptał ogon kota, a na koniec sobie poszedł zabierając ze sobą piwo, które przyniósł na impreze. Mam wszystkie screeny z tej imby, jak i wszystkie inne mądrości Pana Radnego, ale to do udostępnienia dopiero jak kiedyś przyjdzie mu pomysł i ochota na kandydowanie na radnego miejskiego :-)
@Szypec: To nie Nowik a Broken był.

@KilY: Nie kota a psa mordeczko, nie zabrał piwa a puste butelki na wymianę :D i daj mi te screeny plz <3 Qfarcowy z tej strony ;) e: co to był za sylwester xD Pozdrawiam Mikołaja jeśli to czya, ciekawy jestem czy nadal jest tak oderwany od codzienności.
@qhv_: O, Pan Tracz. Tak, psa, czytałem komentarz powyżej i myśląc o psie, napisałem o kocie. Z tymi piwami, byłem przekonany, że zabrał pełne, ale to tyle lat, chyba 7. Chociaż sytuacja z Sylwestrem była zabawna, to dużo bardziej zabawne było to co się działo później. Te groźby Pana Radnego, moderacja banująca za fotki, które sam tutaj wrzucał, za memy z Sobczakiem jego tłumaczenia, oskarżenia, dramy, multikonta :-) Kopalnia beki :-)