Wpis z mikrobloga

Podsumowanie! 10 dzień mojego wyzwania od 9K do 100K! Aktualnie mam 38 000 PLN!
Zainwestowałem około 9 000 PLN w akcje groszowych spółek. MÓJ CEL: 100 000 PLN!! Gram na Trading212.

Nie chcesz przegapić co będzie dalej? Obserwuj mój tag #mrfiemka !

Co się dzisiaj wydarzyło:
- Alpine 4 Technologies - Punkt 15:30 giełda ruszyła podnosząc kurs mojej głównej inwestycji dzisiaj o 18%! ALPP to moja topowa inwestycja. Mam zamiar to trzymać przynajmniej do stycznia. Bardzo kusi aby sprzedać ale trzymamy dalej! Ostatecznie zrobiliśmy na ALPP dzisiaj 42% Całkowity zysk na tej spółce to 274% = 24 960 PLN! (Wartość inwestycji 34 038 PLN)

- DSG Global (DSGT) Dokupiłem więcej - w sumie posiadam 899 akcji. Kurs dziś zamknął się na plus 30%. Aktualnie mamy do przodu 17,44% = 378 PLN (Wartość inwestycji 2549 PLN)

- American Battery Metals (ABMLL) - Dokupione 35 akcji po kursie 1.55 $ Wynik na koniec dnia: 6,27% = 25,93 PLN(wartość inwestycji 439 PLN)

- MGT Capital Investments (MGTI) - Dokupione 1068 akcji po cenie 0,05 $. Aktualnie strata - 12%. Są to turbo groszowe akcję. Zobaczymy jak to się rozwinie na przestrzeni tygodni / miesięcy. Mieliśmy już przykład groszowej spółki, która właśnie dobija do 5$ w ciagu miesiąca :) Warto więc posiadać takie groszówki nie inwestując w to nazbyt dużych funduszy. Wynik na koniec dnia: -12,24% = -26 PLN (Wartość inwestycji 191 PLN)

- OCUGEN (OCGN) - Inwestycja w nową spółkę. Kupione 12 akcji po cenie 2.29. Ryzyk fizyk. Wynik na koniec dnia: -2,42% = -2,44 PLN (Wartość inwestycji 98 PLN)

- Galaxy Next Generations (GAXY) Nowa spółka. Kupiłem 2 523.018 akcji GAXY po cenie 0.0108. Znowu turbo groszowa spółka. Dziś ponad 50% w górę! Warto posiadać w sowim portfolio :) Wynik na koniec dnia: 29% = 29 PLN (Wartość inwestycji 129 PLN).

- Transportation and logistics Systems (TLSS) - Kupione 1 144.651 akcji TLSS po cenie 0.02380. Groszowa spółka. Dziś ponad 44% w górę! Wynik na koniec dnia:45,93% = 141 PLN (Wartość inwestycji 448 PLN)

- Corporate Unieverse (COUV) - Kupione 540 akcji po cenie ok 0,24-0,30. Liczę tutaj, że COUV wystrzeli przynajmniej do ceny 1$ ! Złapałem się na super pompkę i zrobiłem w sumie 27% = 133 PLN (Wartość inwestycji 625 PLN).

Załączam screen z aktualnych moich pozycji. O spółkach które zainwestowałem, dowiedziałem się z jednej z zamkniętej grup na FB. Napisz priv jeżeli chcesz namiar.

Zdaje sobie sprawę, że jest to gra wysokiego ryzyka, dlatego gram kapitałem, który mogę z czystym sumieniem stracić i nie popaść w deprechę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prowadzę stream codziennie od 1 dnia wyzwania.
Kiedy stremuje?
Codziennie od około 15 do 22, czyli w godzinach działania zagranicznej giełdy.
TWITCH: https://www.twitch.tv/mrfiemka
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UC9H8n_Pb14_pDf90mIjoTaw

Uwaga, jestem laikiem inwestycyjnym! Nie traktujcie moich metod jako dobrych porad inwestycyjnych ha ha ha... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #alpp #trading212
Pobierz Fiemka - Podsumowanie! 10 dzień mojego wyzwania od 9K do 100K! Aktualnie mam 38 000 P...
źródło: comment_1609191460WmpgJYIuRDMqxhkUcTaw81.jpg
  • 178
@Fiemka: podeślij linka do grupy jeśli możesz, zaciekawiłeś mnie.

Z ciekawych może być taronis fuels. Firma ostatnio miała sporo problemów śledząc ich dokumenty SEC, jest kolejnym przedmiotem założonym przez tego samego gościa który nią kieruje i był oskarżony o fraud na taronis technologies - spółka też na tradingu ale jej normalne akcje na giełdzie są chyba zawieszone właśnie przez przekręt. Wcześniej jeszcze taronis fuels ma powiązania z magnagas i jeszcze jaką