Wpis z mikrobloga

Chciałabym do jutra wybrać telefon, który mi posłuży następne kilka lat (czyli średnia półka). Od przynajmniej 8lat korzystam z Samsungów (obecnie s8), jako drugi telefon mam Huawei P9 Lite (służy w zasadzie jako router). Nowy telefon musi być dual-simem, na telefonie piszę maile, przeglądam wypok, fb, msg - w zasadzie mogłabym zupełnie nie korzystać z lapka. Zdjęcia na własny użytek. Bardzo często dzielę ekran, bo np. yt., jakaś druga apka i navi. Nie chciałabym żeby miał zaokrąglone rogi (chyba wyszedł mi oksymoron xD).

Kiedyś było tych wszystkich modeli o wiele mniej, teraz mnóstwo o bardzo niewielu różnicach.

Biorę poważnie pod uwagę Samsunga 20 Fe. Abo czy nie? Bardziej skłaniam się ku pre paid, choć ostatnio przenosiłam numer i miałam 6mc bez płatności abo i 500zł zwrotu od Samsunga i koszt abo+tel wyszedł mi tyle samo co sam aparat na wolnym rynku.
Mirki, jaki telefon wziąć pod uwagę i czy są jakieś ciekawe promocje?

#android #komorki #samsung #kiciochpyta #telefony #plus #play #orange #tmobile
  • 16
  • Odpowiedz
@Miniaa: bierz S20 FE 5G. Będziesz zadowolona. Ja przeszedłem z S8 i nie żałuję dezycji. Wcześniej brałem pod uwagę różne modele ale nic nie przyciągnęło mojej uwagi, dopóki nie pojawił się ww. model.
  • Odpowiedz
@Miniaa: Ale mnie to wkurza jak ludzie pytają o telefon ale budżetu nie podadzą. Chesz cos do 3, 4, 5, czy 6k?.

Wśród telefonów z wyższej półki, najlepszą opcją pod względem Cena / jakość jest Huawei P30 pro za 2200. Bezkonkurencyjny jesli chodzi o aparat. Poza tym dobry ekran i wysoka jakść wykonania, jak to we flagowcach
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lastro ok. 3k to maks. Dużo korzystam z usług Google i na tyle mało przy komputerze że nie chciałabym się ubierać w Huaweia choć wyglądem robią dobra robotę. Coś jeszcze polecisz?
  • Odpowiedz
@lastro: Dopiero teraz na spokojnie poczytałam o tym Huaweiu. Nawet filmik nazywa się "ten ostatni z google". Bardzo, ale to bardzo mi się wizualnie podobał w kolorze niebieskim. Nie jest za stary jeśli chciałabym, żeby przeżył ze mną długo?
  • Odpowiedz
@lastro: Samsung S20 Fe, zastanawiam się czy warto dopłacić 500zł za 5G. Nie udało mi się dziś kupić, bo zapomniałam, że sklepy pozamykane. Wolałabym osobiście, zobaczyć kolory etc.
  • Odpowiedz
@lastro: Staram się nie myśleć kategoriami kobiecymi, zakochałam się w kolorze Huaweia ale nie jestem wymagającym użytkownikiem i zakładam, że kolejny telefon będzie ze mną 4-5lat i Samsung lepiej utrzyma cenę i mniej się postarzeje. Podobno AMOLEDy są bardziej energooszczędne i trwalsze od OLEDów. Ale nadal dyskusja otwarta.
  • Odpowiedz