Wpis z mikrobloga

@zexan: A ja wszystkim hura-optymistom dla tej szczepionki polecam wysłuchać tego materiału. Materiał jest wyważony. Wypowiadają się genetycy i biolodzy. Warto wysłuchać wątpliwości ludzi, których nikt do głosu nie dopuszcza. W TV tego nie usłyszycie.
Niedozdarcia2 - @zexan: A ja wszystkim hura-optymistom dla tej szczepionki polecam wy...
@zexan: ah, argument typu autorytet xD
Czy on autor skończył informatykę żeby moc pisać na komputerze? No, wiec skąd mam wiedzieć ze np złe klawiszy nie wcisnął xD
@robertx: to raczej dyskusja na poziomie "jak wybudują kolej to kury przestaną nieść jajka" - to są pytania na które nie ma odpowiedzi bo wiara w to, że szczepionka przeprogramuje genom człowieka jest tak skrajnie naiwna że nie da się z tym dyskutować. Dyskusja może dotyczyć powikłań czy skutków ubocznych, nawet sensu samych szczepień dla każdej grupy wiekowej its itp a nie rzeczy tak absurdalnych jak zmiana genomu czy czipy w
@zexan:

Z tego, co się orientuję, w ciągu prawie dziewięciu miesięcy od rozpoczęcia tych badań nikomu nie wyrosło białko kolca SARS-CoV-2 na czole ani nic podobnego.


dosłownie słyszę opadnięte ręce tego człowieka, który musi odpowiadać na niektóre z tych zarzutów. Mimo to podziwiam i fajnie, że wrzuciłeś.