Wpis z mikrobloga

Czy faktycznie w Mazdzie 6 GG jest taka tragedia z blachą? Myślę nad nią i zastanawiam się czy nie wejde na pole minowe.
Chcę benzyne 2.0. Podobno silnik nie do zajechania. Myślę, że lepiej brać wersje 147, bo ma 6 biegów. Jakieś uwagi co do tej wersji?
Dzięki za podzielenie się spostrzeżeniami.
#mazda #mazda6
  • 3
Ja mam z 2003 i u knie nie ma tragedii, ktos to kiedys zaokonserwowal i jest spoko, nie boje sie podnosic auta, nic nie odpada itp :) ale mam male ogniska korozji na dolach drzwi. Poprzedni wlasciciel robil z 6 lat temu reperaturki tylnych blotnkow i do dzis spokoj. Przednie blotniki mozna wzglednie tanio wymienic 500zl za dwie sztuki, ocynkowane pomalowane. Ale musisz znalezc dobry egzemplarz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RegulaminowyUzytkownik: nie jest dobrze niestety, ale samo auto bardzo wdzięczne, to jak na razie ulubione z aut, które miałem do tej pory. Niestety za dobry egzemplarz bez rdzy trzeba dać sporo kasy. I pisząc "bez rdzy" mam na myśli podwozie, bo blachy z zewnątrz pewnie już gdzieś będą zaczynać kwitnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) moja ma 15 lat i już chyba 3 razy była u blacharza, a