Wpis z mikrobloga

Doczekałam się i ja! ( ʖ̯)
Miałam pewne wątpliwości czy poczta da rade dostarczyć do świąt, ale jak widać się udało.
Moim tajemniczym Mikołajem był w tym roku @dzester, cieszę się że zdecydowałeś się jednak ujawnić. Paczka jest super! Maciek jak widać już przejął ten milusi kocyk dla siebie. Oprócz tego w paczce były ogromne puzzle, 6k jeszcze nie robiłam ale wszystko przede mną :D będę miała zajęcie na wieczory więc idealnie do tego będą pasować kapcioszki i gorące kakao, które również się znalazły się w paczce ().
Jedzonkiem dla kota nie masz się co przejmować, zjadł wszystko od razu.

Przy okazji, chciałabym życzyć Ci wszystkiego co najlepsze w te święta. Mam nadzieję, że twój nadawca spisał się tak samo dobrze jak mój (), bardzo Ci dziękuję.

#wykopaka
Pobierz vkzk - Doczekałam się i ja! 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
Miałam pewne wątpliwości czy poczta da rade do...
źródło: comment_1608721363xVylV2wMDBG2DxGR38qcZi.jpg
  • 8
@vkzk: No i minusem mojej kwarantanny a w sumie Twoim tez to to ze chciałem Tobie kupić piwo kremowe (pisałaś ze lubisz Harrego Pottera) podobno w Gdańsku coś takiego można kupić ale niestety kwarantannna mnie związała a a kwarantanie się dowiedziałem jak żaliłem się koleżance z pracy ze tak mało rzeczy związanych z HP jest w Gdyni ze coś takiego jest w Gdańsku ....

Jedyne co to te fasolki udało mi