Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
I tak wybiło mi 30 lat. Dokuczająca rodzina pod kątem braku dziewczyny jak tylko się da i wmawianiu LBGT. Chcę się wyprowadzić, ale rodzice nie chcą mi dać żadnych pieniędzy. Powiedzieli, że jestem z wpadki i mam się cieszyć że żyję, bo już było opłacone 200 tysięcy na stare za aborcję ale się matka w ostatniej chwili wycofała przed igłą mającą mnie uśmiercić przez co ojciec uciekł do innego kraju ale po długim czasie wrócił. Czasem jej to wytyka mówiąc, że mnie chciała to ma. Brat z siostrą dostali nieruchomości. Mam na połowę kawalerki w Warszawie w dobrym miejscu. Druga pewnie na kredyt 5-letni będzie. Wyprowadzę się i nikt nie będzie wiedział gdzie mieszkam. Tylko boję się utraty pracy w Wawie.

#bezrobocie #zwiazki #pracbaza #przegryw #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe30f5b4fbb67000ac1f188
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
Powiedzieli, że jestem z wpadki i mam się cieszyć że żyję, bo już było opłacone 200 tysięcy na stare za aborcję ale się matka w ostatniej chwili wycofała przed igłą mającą mnie uśmiercić przez co ojciec uciekł do innego kraju ale po długim czasie wrócił.


@AnonimoweMirkoWyznania: Zapamiętaj to sobie, gdy na starość przyjdą po pomoc albo pozwą o alimenty (tak, mogą to zrobić!). Najlepiej ich sprowokuj znowu do tego wyznania i
. Chcę się wyprowadzić, ale rodzice nie chcą mi dać żadnych pieniędzy.

@AnonimoweMirkoWyznania: nie muszą

Brat z siostrą dostali nieruchomości

Wybór rodziców co robią ze swoją własnością i czy chcą podzielić swoje potomstwo

Mam na połowę kawalerki w Warszawie w dobrym miejscu

To jesteś w całkiem komfortowej sytuacji

Druga pewnie na kredyt 5-letni będzie. Tylko boję się utraty pracy w Wawie.

Możesz ubezpieczyć kredyt, obniżą ci rady i wydłużą okres spłaty