Wpis z mikrobloga

Może jakiemuś Mirasowi się przyda na części? Urządzenie sprawne, użyte raz na próbę, później przekładane z kąta w kąt aż w końcu spadło i sobie głupią końcówkę rozwaliło. Tę szarą, łączącą obrotowy wałek z ostrzem. Pewnie jest to do kupienia, jak i tak nie będę korzystał, oddam za cenę wysyłki paczkomatem. #modameska #ubierajsiezwykopem #rozdajo #broda #barber #fryzjer #oneblade #philips
John_Clin - Może jakiemuś Mirasowi się przyda na części? Urządzenie sprawne, użyte ra...

źródło: comment_1608653351sb3iWK5uiDaQX2b0HwPxxm.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
I tak nie będę używał, nie sprawdziło się u mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@John_Clin: dosyć 'specyficznie' goli, niektórzy są bardzo zdziwieni, że nie goli na zero, pewnie dlatego XD a przy większym zaroście też jest do dupy, bo lepiej i bezpieczniej już przystrzygać nożyczkami. Ot, taka pierdziawka do golenia się "na dwudniowy zarost", ja tam używam, bo mam #!$%@?łaki nie zarost, więc na szybko #!$%@?ć mordę
  • Odpowiedz
niektórzy są bardzo zdziwieni, że nie goli na zero, pewnie dlatego


@Veuch: goli o wiele bardziej na zero, niż inne maszynki elektryczne, nie ma natomiast podejścia do żyletki. No i na gęsty i twardy zarost się nie nadaje, w innych przypadkach jest super.
  • Odpowiedz
  • 0
@Veuch: Ja mam zarost jak poszarpane druty, mega twardy, u mnie nawet nie chciało w ogóle ścinać. Także leżało nieużywane a szkoda wyrzucić „bo to przecież nowe” xD
  • Odpowiedz
@Veuch: @melatonin2803:
W Mediaexpert kiedyś były opakowania pojedyncze i podwójne, co najlepsze pojedyncze za 69.99 a podwójne 79.99 ale chyba to poprawili już. Różniły się opakowaniem i chyba pojedyncze opakowanie wyglądało trochę jak podróba. Kupowałem do innej oneblade niż z zdjęcia OPa ale końcówki wyglądają tak samo.
  • Odpowiedz
@John_Clin: ja używam jej jak oleję na parę dni golenie bo znowu mój „klasyczny” philips nie daje rady przy długim zaroście. Ciepłe mydliny dla poślizgu i daje radę ale cena tych ostrzy jest zbyt duża na to co oferują, ostrza do mojej kosztują co prawda 60 zł ale starczają nawet na trzy lata.
  • Odpowiedz