Wpis z mikrobloga

Miry, ale zdupiłem. Z #!$%@? po pijaku założyłem fejk #badoo z jakimś modelem z zagranicy żeby zacząć robić sobie jaja z tępych poznańskich #!$%@?, a tu się trafiła taka fajna locha nawet ładna 7/10 ale prowadzimy zajebistą konwersację tak jakbym ją znał od lat i flow jest niesamowite. Wiadomo, że nie mogę dalej tak z nią #!$%@?ć w tym kłamstwie bo ona sama widzę że jest osobą uczciwą i lojalną i nie wiem jak wybrnąć. Napisać jej że jestem tchórzliwym wałkiem i nawet nie mieszkam w Poznaniu czy po prostu usunąć konto, opić smutki i mieć #!$%@??
#tinder
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fuqtheworld: Napisz jej, że fajnie się rozmawiało, ale czujesz, że to nie to. Potem napisz do niej na insta ze swojego real konta. Jeśli będzie Ci się dalej spoko rozmawiać i Cie nie zleje, to możesz próbować.
  • Odpowiedz
@fuqtheworld: Laska podobnie zrobiła tylko w drugą stronę ze mną. Połączyło mnie z super laska 9/10. Ja to taki maks 7/10 . Gadało się super i szczerze. Po 2 dniach napisała że to nie jej zdjęcia. Coś ukrywała i nie chciała wytłumaczyć dlaczego ma fejkowe. Napisała że kiedyś mi wyjaśni na żywo. Dała mi numer swój. Ogólnie #!$%@? niesmak i czar prysł ale byłem ciekawy jej prawdziwej tożsamości . Wysłała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fuqtheworld: co się szczypiesz, laski nie mają skrupułów i zrywają kontakt a Ty chcesz się pieścić z kimś kto nawet nie poleciał na Ciebie tylko na jakiegoś modela?
  • Odpowiedz
@Daniell0 nie no na pewno jej nie powiem, że to fake zdjęcia i że to nie ja, ale wybrnąć muszę jakoś schludnie żeby ona na tym nie ucierpiała i żebym ja poczuł się lepiej
@Zales360 nie generalizowałbym, że wszystkie nie mają :D
  • Odpowiedz
@fuqtheworld: powiedz jej prawdę ¯\_(ツ)_/¯

Może nie tyle licząc że zakocha się w tobie, bo na 100% nic z tego nie będzie, bo kobiety lecą głównie na wygląd, ale przynajmniej nie będzie jej smutno, a tobie będzie lepiej że zdobyłeś się na odwagę :p
  • Odpowiedz