Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? jak ja kocham zycie wlasnie pije herbate z nowego kubka w domu, paczka odebrana, najedzona sekaczami z Grudziadza. Nic mi wiecej nie potrzeba czytam sobie pastę o fanatyku kolejnictwa, papiez siedzi mi na kolanach. Przypominam paczka odebrana wiec zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam gadzety mam słodycze i magnes i paczka odebrana. Pozdrawiam

Nie no, normalnie nie wiem, jak skomentować to, co odwalił @skomplikowany_system_luster... Prezenty są tak idealnie dopasowane, że bardziej być nie mogły ()

Mikolska czapka w kible. Teraz tylko czekam, aż pojadę w niej na kolejowe zdjęcia ʕʔ Do kompletu maseczka i torba z motywem z zasłonek PKP. Maseczka mignęła mi gdzieś w internecie i zastanawiałam się nad jej kupnem, ale o istnieniu takiej torby nie miałam pojęcia, jest piękna! A jakby tego było mało, to miras dorzucił jeszcze pastę "Moja stara to fanatyk kolejnictwa". Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest przypadkowe.

Od ponad dwóch lat chodzę po górach i powoli kolekcjonuję szczyty Korony Gór Polski, dostałam więc kubek dla górołaza. Choć hasło na nim - "Rzućmy wszystko, chodźmy w góry" - akurat mnie trochę dołuje, bo nie chodzę tyle, ile bym chciała, oprócz jednego kumpla to nie mam z kim, a sama się cykam xD

Myślę, że jestem jedną z niewielu osób na świecie, które ucieszyły się na widok magnesu z Grudziądza. Napisałam w opisie, że zbieram magnesy z różnych miast. @skomplikowany_system_luster wysłał mi go po to, żebym nie musiała specjalnie odwiedzać jego miasta, a tu niespodzianka, bo w Grudziądzu już byłam! Ale że byłam tylko na chwilę, a dokładnie po to, żeby przejechać się tam i z powrotem tramwajem, to nie kupiłam magnesu. Więc kolekcja już (prawie) pełna.

Mirek perfekcyjnie nawiązał też do moich ulubionych postaci z memów. Jest smutna żaba Pepe w postaci opaski na oczy, przypinki i naklejki, a towarzyszy jej Wielki Polak Ojciec Święty w brelok i puzzle zaklęty. Do papieża odnosiła się też wiadomość ukryta w liście, zdjęcie w komentarzu.

Na osobne zdjęcie zasłużyła też moja ulubiona rzecz w paczce, czyli dzieło @skomplikowany_system_luster. Widać na nim EN57-2137, wyglądającego dosyć nietypowo, a za jego nastawnikiem siedzi nie kto inny jak sam Jan Paweł II. Obok pociągu stoję ja xD A z drugiej strony wisi plakat z Klocuchem, widać napracowanie. Uwielbiam ten obrazek, będzie wisiał nad biurkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I do tego słodyczki, w tym takie z Grudziądza, których nigdy nie jadłam.

Już dziękowałam prywatnie, ale muszę podziękować jeszcze raz, @skomplikowany_system_luster dziękuję

Podziękowania lecą też do organizatorów ʕʔ

#wykopaka #pokapake
choochoomotherfucker - ja #!$%@? jak ja kocham zycie wlasnie pije herbate z nowego ku...

źródło: comment_16085667368DVn59RxhkXx6yp8YeqUhY.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Cieszę się, że się podoba. Chciałem Cię trochę potrollować w anonimowych wiadomościach, ale się nie udało xD Przygotowywanie tej paczki to była czysta przyjemność, z racji Twoich licznych i naprawdę ciekawych zainteresowań. Jestem zadowolony, że przypasowały Ci podarki, te poważne i te trochę mniej. No i miło mi, że odwiedziłaś kiedyś najmniejsze miasto z tramwajami #pdk. Wesołych świąt!

  • Odpowiedz