Wpis z mikrobloga

Eh...

Od dobrych kilku lat nie spędzamy świąt całą rodziną bo moj tato #kierowcy #tir jest w trasie albo ja jestem gdzies poza krajem. Te święta miały byc wyjątkowe bo w srode mial po mnie przyjechać mój tato i mielismy wrocic do rodzinnego domu.
Mam 24 lvl a zylem tym #!$%@? dniem jakbym mial 5 lvl i czekal na upragniony samochodzik od świętego Mikołaja z taką roznicą ze dzis czekalem na wspólne świętą, rodzinną chwilę której w życiu mialem bardzo mało.
Wlaśnie godzine temu sie dowiedzialem ze zamknęli granicę od 22 między UK a Francją, zrobili to nagle...Staremu zabraklo jakiejs godziny XD Wiem ze ludzie maja gorzej ale i tak trochę #smutnazaba
Korzystając z okazji zycze Wam wspolnie z rodzinką spędzonych świąt ! #koronawirus
  • 9
@Selavi Dlatego od miesiąca nikt nie chciał jeździć na UK, a będzie tylko gorzej. Jest trudna sytuacja z powrotami, eksport na UK jest 5 razy większy od importów. Wielu kierowców, którzy nie zrezygnowali z kursów, zostaną tam przez święta. Kolejny smutny efekt Brexitu, ale to było wiadome od lat.

Mimo tego, życzę spokojnych świąt. Pozdrawiam.