Wpis z mikrobloga

Tak całkiem poważnie, #!$%@?ąc od idiotyzmów w postaci lockdownów i restrykcji to dopiero kolejna mutacja, jeżeli okaże się bardziej zaraźliwa i media będą o niej trąbić 24/7 a do tego politycy będą dolewać oliwy do ognia w postaci kolejnych restrykcji wywoła kolejną fale.
Ale nie fale koronawirusa tylko samobójstw, depresji, psychozy, alienacji, nerwicy. Powodzenia w świecie zniszczonych psychicznie ludzi.
#koronawirus
  • 13
  • Odpowiedz
@ktosiex Nie będziesz zniszczony psychicznie, jeżeli zawsze było się antyspołecznym introwertykiem ( ͡º ͜ʖ͡º) Na lockdownach najgorzej wychodzą ekstrawertyckie normiki a już zwłaszcza kobiety - istoty najbardziej społeczne. Mi tam jest dobrze w domku, w marcu kupiłem sb sprzęt do ćwiczeń siłowych i mogę tak żyć
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: Ale ty widzisz, że trend w tym #!$%@?#niu jest w całej Europie? Chyba idiota by sie nie zorientował, że to ma nas złamać całkowicie. Pisowcy po prostu dokładają swoje cegełki do tej głupoty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ktosiex: moje życie też szczerze powiedziawszy się za dużo nie zmieniło, tylko #!$%@?ą te maseczki i kursy przez internet
No i policja xD
  • Odpowiedz