Wpis z mikrobloga

Widzę, że #4konserwy odnoszą kolejny tryumf w zakopaniu Tygodnika Neuropa. Czym on jest? Agregatem treści z całego świata wraz z krótkim streszczeniem treści po polsku. Jak ktoś kiedyś oglądał TVP w lepszych czasach, był tam taki świetny program prowadzony przez Andrzeja Turskiego "7 dni świat". Tutaj mamy podobną formułę, ale w wersji internetowej, tekstowej. Dowiemy się co się dzieje na Kubie, bilansie Arabskiej Wiosny, nowozelandzkiej ekologii. Ja mówię props.

I tutaj moje pytanie. Jaką alternatywę wartościowej treści mają przedstawiciele wykopowych konserw? Podajcie mi przykłady contentu, gdzie obiektywna wartość merytoryczna materiału jest wysoka a stworzona przez waszych przedstawicieli*. Od dawna nic takiego nie widziałem, choć mogłem przeoczyć.

*- informacja o gwałcie Marokańczyka z 2011 ani blog lewackiegoantypatrioty takimi materiałami nie są.
#neuropa
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SynGromu: Na facebooku jest nawet fanpage "Fiksacje seksualne prawicy". Dowodów jest cała masa, przypomnij sobie ile jest obrazków, które śmieją się np. z Biedronia, wspominajac oczywiscie o seksie analnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz