Wpis z mikrobloga

Widzę, że #4konserwy odnoszą kolejny tryumf w zakopaniu Tygodnika Neuropa. Czym on jest? Agregatem treści z całego świata wraz z krótkim streszczeniem treści po polsku. Jak ktoś kiedyś oglądał TVP w lepszych czasach, był tam taki świetny program prowadzony przez Andrzeja Turskiego "7 dni świat". Tutaj mamy podobną formułę, ale w wersji internetowej, tekstowej. Dowiemy się co się dzieje na Kubie, bilansie Arabskiej Wiosny, nowozelandzkiej ekologii. Ja mówię props.

I tutaj moje pytanie. Jaką alternatywę wartościowej treści mają przedstawiciele wykopowych konserw? Podajcie mi przykłady contentu, gdzie obiektywna wartość merytoryczna materiału jest wysoka a stworzona przez waszych przedstawicieli*. Od dawna nic takiego nie widziałem, choć mogłem przeoczyć.

*- informacja o gwałcie Marokańczyka z 2011 ani blog lewackiegoantypatrioty takimi materiałami nie są.
#neuropa
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SynGromu: Niestety, ten newsletter jest po to, by się czegoś dowiedzieć o Polsce i świecie. Nie po to, by spełniać najskrytsze marzenia dziesięcioletnich dziewczynek. O plakat z Iglesiasem albo Britney Spears będziesz musiał poprosić swoją mamę :/
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: szkoda szczempić ryja, jedyna korzyść z tego jest taka, że to kolejny dowód, że konserwatyzm zawsze wiązać musi się z głupotą.

Z drugiej strony trochę załamuje to, że co do zasady więcej jest użytkowników zakopujących takie treści, dowodzi to tego, że ten portal składa się w większości z debili ¯\_(ツ)_/¯

A jeszcze osobiście uważam, że @a__s powinna się zająć takim zwoływaniem do zakopywania bez czytania tak poteżnej piguły
  • Odpowiedz
był tam taki świetny program prowadzony przez Andrzeja Turskiego "7 dni świat". Tutaj mamy podobną formułę


@LebronAntetokounmpo: Był jeszcze dwutygodnik "Forum" ze stajni "Polityki", czytałem go namiętnie swego czasu. Tłumaczyli całe artykuły z prasy zagranicznej w sumie jeszcze w czasach "skąpointernetowych" (lata 2000.). Na szczęście mamy rok 2020 i Internet wszędzie + prawie każdy czyta biernie po angielsku, więc wystarczy to tylko pozbierać i wyselekcjonować, co staramy się robić (paywalle
  • Odpowiedz
Ale to ty uwazasz to za wartosciowa tresc. Neuropa zakopuje wiele wartosciowych informacji z mojego punktu widzenia. Taki jest swiat i jezeli cie to zaskakuje to sam musisz sobie z tym poradzic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
d--a piecze ze wasze klamstwa i manipulacje znalazły się tam gdxie powinny czyli w śmietniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ROCCO1: ale jaka kłamstwa i manipulacje? Przecież to jest spis nowinek ze świata, opis różnych wydarzeń, działań rządów, konfliktów. Co według ciebie jest tu manipulacją czy kłamstwem?
  • Odpowiedz
@rzep:

neuropa latami zwołująca się na FB/discordzie etc w celu zakopywania niewygodnych znalezisk - wszystko jest OK, regulamin dopuszcza takie działania, to wolny kraj;

konserwy zakopujące znalezisko neuropy - DRESIARSTWOOO!!!

Taki mam wasz obraz. Jesteście jedni dla drugich lustrzanym odbiciem. Swoją plemiennością zabijacie nie tylko ten portal - to szersze zjawisko i zatruwa całe SM, a nawet możliwość zwykłej rozmowy...
  • Odpowiedz
@to_po_prostu_ja: Niech 4konserwy zrobią kiedyś jakiś wartościowy content który nie jest pełen fake newsów czy gwałcących murzynów na drugim końcu świata to chętnie poczytam.
  • Odpowiedz