Wpis z mikrobloga

Decyzja nie była rządu, decyzja na pewno była z zewnątrz. Przecież mieli luzować obostrzenia od 28, ludzie nie chcą się testować, jest co raz mniej zakażeń, rząd ogłaszał sukces i nagle co?

Przecież z dnia na dzień nikt tak zdania o 180 stopni nie zmienia. Ciekawe co nas czeka w 2021. Badania nad szczepionką niby kończą się w 2023,a ona wchodzi już. Będą ograniczać każdego, kto się nie zaszczepi. Już jesteśmy niewolnikami.

#pracbaza #koronawirus #korposwiat
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sok_Mandarynkowy:
Kto powiedział że mieli luzować obostrzenia? Ja od razu jak usłyszałem że ferie są w jednym terminie to pomyślałem że to oznacza lockdown i żadnego problemu z miejscem w hotelach nie będzie bo na feriach wszyscy będą musieli siedzieć w domach.
  • Odpowiedz
  • 1
@Sok_Mandarynkowy Minister zdrowia w listopadzie już w odpowiedzi na pytanie o święta mówił, że "to nie jest tak że będziemy opierać swoje decyzje tylko o dzienny wzrost zakazen". Wiadomym jest, że Sylwester to czas gdzie ludzie zachowują się jak bydło, nie ma szans żeby zachować dystans społeczny a i wielu by sobie odpuściło chodzenie w maseczkach, dlatego podjęli jedyną możliwą decyzję. To nie tylko u nas tak żeby była jasność.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy xdd chyba codziennie nie śledzisz tego co się dzieje. Od 2 tyg mówi się o trzeciej fali spowodowanym świętami i feriami więc przez to są ograniczenia. W innych krajach w europie masz to samo.
Badania 3 i 4 fazy będą trwały przez kolejne 15 20 lat. Nikt nigdzie nie mówił że badania mają się zakończyć w 2023. Badania czy szczepionka i preparat są bezpieczne badano w pierwszych fazach.
I skończcie
  • Odpowiedz