Wpis z mikrobloga

Recenzja olejku cbd 10% od @hempmont

Cóż, przyznam się, ze już od dawna nie stosowałem olejku CBD by zlikwidować swoje dolegliwości, których tutaj nie będę wymieniał by Was nie zanudzać. Nie pamiętam już jakich marek próbowałem, ale nie odnotowałem znacznej poprawy, ba, zaledwie kilka razy udało mi się odczuć jakiekolwiek działanie (taką lekkość kończyn).
W ogóle zaczynałem wątpić w efektywność CBD, jednak wapowanie suszu w połączeniu z #xanax dawało wymierne efekty tj. ok. 2 godzin większego spokoju i lekkiego rozluźnienia, jednak był również efekt uboczny a były nim naprawdę nieprzyjemne zawroty głowy.
Olejek Hempmont poddałem ciężkiej próbie, otóż jak zwykle mocno się zdenerwowałem bez konkretnego powodu i zaczęły mi do głowy wpadać jakieś głupie myśli - postanowiłem zastosować znacznie większą dawkę olejku CBD niż zazwyczaj, licząc na efekt uspokajający.

Zadziałało

OK, następny dzień i to samo, znów użyłem dużej dawki olejku i potwierdziło się, działa. Efektem jest uspokojenie podobne do tego znanego z ziołowych leków uspokajających, takie poczucie, że wszystko jest w porządku i jakby delikatne zwolnienie czasu, dzięki czemu mamy więcej czasu na myślenie o swoich ruchach, wypowiadanych słowach itp.

Polecam tego allegrowicza

#cbd
  • 7