Wpis z mikrobloga

Co za przypadek ze trafił mi się Mikołaj z sąsiedniego powiatu, często przejeżdżam pociągiem przez te miasto. (Dzisiaj też)
Dobra, dobra przedstawiam @mako37 człowieka o wybitnym talencie prezentowym ( ͡º ͜ʖ͡º)
Paczka ogromna sama bym jej nie dotargała, otwieranie jej to niczym droga przez mękę, napotykalam kolejne warstwy folii, kartonu, folii, piękny ozdobny karton i w końcu otwieram. Jej, tam też wszystko w papierze ozdobnym. Moja cierpliwość już na krańcu. Najpierw list wraz z przepiekną kartką.
Potem wszystko o czym dusza slodyczomaniaka może marzyć, kindery, krówki, czekolady,. (Część poddana natychmiastowej degustacji)
Nikt tak nie zadba o utrzymanie temperatury, mam podgrzewacze, mam komin biegacza. Moge popijac z super butelki przy sportach.
Będę prawdziwa master chef dzięki fartuchowi, nie oddam!
Dziękuję bardzo! Piekne to wszystko i słodziutkie!! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Popijam herbate i gryze pierniki()
#wykopaka
Pobierz
źródło: comment_16081296271ni886ce6cpGssBf5BOGim.jpg
  • 9
@SzaraSara Wczoraj pół dnia czekałem aż odbierzesz i się nie doczekałem xd Super że się podobała ( ͡º ͜ʖ͡º) na pierniku sam pisałem dlatego tak pięknie xd Już wiesz czemu żona mój list przepisywała xd mam nadzieję, że poza słodyczami inne prezenty równie się przydadzą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@mako37 Wrąbali mi paczkę do Paczkopunktu, a ja szwendałam się po górach wałbrzyskich. I już nie zdążyłam :(
na kolejną edycję zamów kurs kaligrafii dla was ( ͡º ͜ʖ͡º) Na pewno się przydadzą, są super! Trafiłeś superowo, gdybys widział mnie jak to otwierałam to satysfakcja +50.Pozdro i uwielbiam was