Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Odwrocuawiacz: nie chodzi, że to obraźliwe, ale nie pasuje do reszty... drogi telefon, kosmetyki Bourjois wg mnie najtańsze też nie są i kawa Tchibo- nie sądzisz, że trochę się to gryzie?
  • Odpowiedz
@Odwrocuawiacz mi akurat nie chodziło o cenę. Kawa to taki symboliczny bardzo prezent, raczej grzecznościowy. Żeby to był jakiś element zestawu to by miało sens, albo jakieś wasze pdk, że te kawę piliście na pierwszej randce czy coś. xD Ewentualnie jakaś fancy mielona w ładnym opakowaniu, nawet mała gramatura. A to tak z d--y trochę. ;-D Wypijcie ją sobie razem po prostu. :-)

No i mam nadzieję, że dziolcha też się
  • Odpowiedz
@iEarth: ja kawy nie pije, no z 2-3 w roku może.
No fon to i do pracy używa i ma mocną baterię w miarę to wziąłem, miałem 400 zł rabatu do wykorzystania do końca roku więc wolałem coś kupić niż miałoby się zmarnować.
Ja tam nie mam wymagań, sam sobie kupuję różne gadżety za niemałe pieniądze więc też nie potrzebuję bóg wie czego, zaznaczyłem jedynie żeby nie ważyła się przypadkiem
  • Odpowiedz
@Odwrocuawiacz: myślę, że powinieneś mieć oczekiwania jednak. Łatwo się przyzwyczaić do dobrego i przestać to doceniać. A człowiek potrzebuje w jakimś tam stopniu wyzwania, starania się w relacji. I nie chodzi nawet o to, że ona musi zrobić prezent, za dokladnie taki sam hajs, jesli jest jakas dysproporcja u Was pod tym kątem, ale żeby było z postaraniem się. ;D
  • Odpowiedz