Wpis z mikrobloga

Takiego nadzienia jak dziadzio @Jampetrarka nie robi nikt () Fater już sobie zarezerwował Herbatę, zamiana Sagi na Teekanne zrobi mu pewnie większy #!$%@?, niż mi przesiadka z wody toaletowej na perfumy.

Z racji mojej wygranej w plebiscycie na najprzystojniejszego tagowicza, otrzymałem nawet odznakę Mister #perfumy. Mutter była tak dumna, gdy zobaczyła co dostałem, i kim zostałem wybrany, że do końca roku będzie się wszystkim koleżankom ze wsi chwalić. Dziękuję ślicznie i Bóg Ci zapłać ( ʖ̯)


#perfumy
mekekeke - Takiego nadzienia jak dziadzio @Jampetrarka nie robi nikt (づ。◕‿‿◕。)づ Fater...

źródło: comment_16080323555y07KsmGLNTRReQFFZXTIA.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@mekekeke: Na zdrowie wnusiu. Pozbycie się tego śmierdziela biwera od @ChacharZWarszawy w jak najszybszym tempie uznałem za absolutny priorytet już w piątej sekundzie po aplikacji. Mission accomplished.

A teraz zgaduj czy serio kilian intoxicated w środku czy może vintage Mugler A*men ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jampetrarka: po kilku minutach, gdy już zapach osiadł na dobre na skórze, od razu skojarzyłem z A*men, aż musiałem sprawdzić fragre czy ten Kilian jest podobny do muglera, no i miałem rację. Nie wiem jak pachnie vintage amen, ale w nowym mnie drażni paczulowa baza, tutaj tak nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Qtavon: znam A*Men'a tylko z wąchalni, nie mam jak porównać, ale to w dekancie pachnie mi przyjemniej, niż mugler którego próbowałem. Jest też trochę mniej kawy w tym 'intoxicated' o ile to w ogóle on xd
  • Odpowiedz