Wpis z mikrobloga

Brawo #rozowepaski, róbcie tak dalej, a skończycie jako bezdzietne stare panny i samotne madki, a w konsekwencji nasza rasa wymrze. Bo jak jeden musi się starać, a o drugiego wy same się staracie, to ten pierwszy widzi jak traktujecie drugiego i zaczyna czuć się jak gorszy sort! W konsekwencji zaczynamy mieć na was WY JE BA NE
#blackpill #relacje #zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw #strajkmezczyzn
Pobierz J.....y - Brawo #rozowepaski, róbcie tak dalej, a skończycie jako bezdzietne stare pa...
źródło: comment_1608013799dwU0P9SNaiJSCxvhTtfA9B.jpg
  • 62
Brawo #rozowepaski, róbcie tak dalej, a skończycie jako bezdzietne stare panny i samotne madki


@Jestembogaty: #!$%@?, a nie skończą. Jak nie będą chciały być samotne, to nie skończą, bo zawsze znajdzie się chętny. Prędzej ty skończysz jako bezdzietny, stary kawaler, niż jakakolwiek kobieta, nawet ta najbardziej wybredna.

a w konsekwencji nasza rasa wymrze


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A poza tym, to w sumie co by się złego stało, jak ludzie wymrą? Kogo to
@Jestembogaty:

bo depresję się i poczucie beznadziei się leczy.


fałszywy obraz świata, gdzie kobiety przegrywają na rynku matrymonialnym pewnie też. Możesz się oszukiwać, że karma, sprawiedliwość itd., i że te, które teraz tobą wzgardziły, kiedyś będą samotne. Niestety, prawda jest taka, że jeżeli nawet przeciętna laska nie chce byś samotna, to wystarczy jej tydzień na tinderze i już nie jest.Nawet śmigała po internecie grafika z cytatem z Lwa Starowicza, który mówił,
Czy jezeli po tygodniu zabawy tinderem mialem ok 15 potencjalnie chetnych partnerek na sexy(nie kozystalem) to jestem przegryw czy wygryw,tak mam 196 wzrostu i kwadratowa szczeke,apke usunalem
@Saykoza84: Może zbadaj sobie testosteron ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteś tym kim chcesz być i co jakie mniemanie masz o sobie w głowie. Nie wiem czemu nie korzystałeś ale szacun bo nie każdy miałby tak silną wolę żeby odmówić igraszek z co chwila nową dziewczyną.
@Jestembogaty: patrząc na avatar myślałem, że to hanahalla wrzuciła ten wpis i już miałem taki mindfuck czyżby zaczynało to do kobiet trafiać, no ale przyjrzałem się na nick i już wszystko było jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wielu simpie?


@Jestembogaty: A po polsku przegrywie? Niewielu* jak już. I co mi wyskakujesz z jakimś gówno filmikiem z USA i piszesz simpie. Wiesz co to znaczy w ogóle? on miał te laski chętne a nie do nich spermił więc pomyśl zanim drugi raz napiszesz. Simpem to jest koleś spermiący do laski mimo że ta go odrzuca i traktuje jak powietrze.
@pijekubusplay wpadaly z tym ze slabo u mnie z niemieckim a niemrom chyba sie nie chce kleczyc tez po angielsku.Wygladowo spoko,nie wiem ogolnie skad poglad o ich brzydocie,latwiej tez o egzotyke typu azjatki,muslimki raczej cie zleja
miałem na myśli, że gigachad jest zdeformowany i pewnie obrzydza 99.99% kobiet


@niedynamiczny_nieoskarek: no wiem, ale facet nie musi obrzydzać żeby zniechęcać do seksu. Po prostu zależy czy kobieta ma ochotę na przyjemność czy nie, a faceci podporządkowują się przez większość czasu swojej kuśce i nie próbują zająć się czym innym. Kobiety od zarania dziejów były zaś uczone, że mają się pilnować ze swoimi potrzebami i się tego nauczyły.
nasza rasa wymrze. Bo jak jeden musi się starać, a o drugiego wy same się staracie, to ten pierwszy widzi jak traktujecie drugiego i zaczyna czuć się jak gorszy sort!


@Jestembogaty: To przecież nie ma sensu. "Ten pierwszy" jest takim samym produktem naszych czasów co "typowa p0lka". Nieatrakcyjny fizycznie, trwoniący czas na mizoginistycznych tagach, bez zainteresowań, czegokolwiek interesującego do powiedzenia, nie rozwijający się. Czyli jest na ogół takim przypadkiem, że w