Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, gdzie pożyczyć 500k pln na 3-6% okres 15 lat? Cel: zakup mieszkania.

Problemy: Umowy o prace brak (freelancing), zarobki nieregularne do tego w obcych walutach (polskie banki nie lubią). W PL nigdy w życiu nie pracowałem, wróciłem 3 lata temu.
Mam prawie całą tę kwotę odłożoną, ale nie chcę wszystkiego zamrażać, bo z tego się utrzymuję (giełda, trading), a sama sprzedaż wygenerowałaby dodatkowo obowiązek podatkowy. Bank bitcoina pod zastaw nie przyjmie niestety.
Jedyne co przychodzi mi do głowy to kredyt z rodzicami, choć wolałbym ich w to nie mieszać, a i zdolności raczej i tak nie wystarczy. Ewentualnie poręcznie od kogoś z dobrą historią kredytową w PL. Przychodzą Wam do głowy inne opcje?

#finanse #inwestycje #nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd6126e7aca0b000b77f853
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 19
@zdalny_robol: Dostanie kredyt przy dużym wkładzie własnym około 50%, wtedy wystarczy że oświadczysz że utrzymujesz się z zysków kapitałowych. Brałem tak kredyty na nieruchomość już 3 razy.


@niestrollowany_w_38_walkach: W którym roku i w jakim banku otrzymałeś ostatni taki kredyt? Obecnie takie możliwości są mocno ograniczone, dokumentacja będzie bardziej złożona niż oświadczenie, jednak prawdą jest, że takie dochody mają szansę na akceptację.