Wpis z mikrobloga

Witam ponownie! Ponieważ mój ostatni post spadł z rowerka, postanowiłam napisać ponownie, może mniej emocjonalnie (jestem babą, baby zawsze są emocjonalne) Jak wiecie lub nie, walczę z postami użytkownika @Rafatus69 , którego mitomania niestety #!$%@?ła poza skale. Gdy napisał, że jest chory na borderline uznałam, że nie będę już aktywna na wykopie bo nie można kopać leżącego, choroby psychiczne to nie zabawa i nie ma co się z nich śmiać. Jaką ja byłam naiwną cipą! Rafał wymyślił sobie chorobę ponieważ jak zawsze paliła mu się dupa gdy #hycleazora zlokalizowali jego konkubinę Analkę na fb i w jakim mieście tych dwoje nieudaczników życiowych przebywa. Zostałam aktywna na ds dotyczącym działalności internetowej miętowego księcia i jak to w luźnej rozmowie podałam miasto w którym mieszkam, czy inny głupi i mało istotny szczegół z życia. Jakie było moje zdziwienie, gdy dziś Rafatus napisał do mnie wiadomości prywatne dotyczące tych szczegółów czy skomentował jakiś wpis uznając, że na pewno jestem zaniedbaną lochą. W jego wiadomościach prywatnych można wyczuć swego rodzaju groźbę, nie przejmuję się tym bo ów osobnik jest nikim ale jakim trzeba być zerem by grozić kobiecie (osoba słabsza psychicznie mogłaby czuć się zagrożona), komentować jej wygląd (jestem pewna, że mnie robaczku nie widziałeś bo o takiej lasce jak ja możesz co najwyżej pomarzyć marszcząc swoje 7 centymetrów) i udawać jaki jest się hurr durr bo jakaś typiarka na portalu ze śmiesznymi obrazkami kazała mu kilka razy podkręcić wibrację. Rafale! Nie jestem Marlenką, nie dam się zastraszyć! Nie zamkniesz mi ust nawet gdybyś stanął pod moim domem! Wszedłeś na wojenną ścieżkę azorku, a ja ci już pisałam - nie zamierzam przegrać.
#rafatus #patostreamy
Pobierz Gyon - Witam ponownie! Ponieważ mój ostatni post spadł z rowerka, postanowiłam napisa...
źródło: comment_1607710038KnD9uRpkNX5sKdqePn4tpc.jpg
  • 16
@Gyon:
1. Za wiele to on nie pomści. Nie kazdy jest niepełnosprawny i łatwy do bicia.
2. Tym niemniej zgłosiłbym sprawę do moderacji jako groźby...
3. ... i na wszelki wypadek schowalbym wiadro od mopa
Ps. Serio uwierzylas w borderline? Chyba border colie
@Gyon: ogłosił jak wiele innych rzeczy. Ogólnie nie interesowałem się nigdy patologia ale po programie TVN o rafatusie akurat jego losy śledzę i niecierpliwie czekam aż zapłaci za swoje czyny.

Jego Ani paradoksalnie mi szkoda. I uważam że
niesłusznie obrywa od wykopowiczow. Nie znamy jej historii a są ludzie naiwni w swej dobroci. Moja ciotka 47475 razy wracała do wujka który tak bardzo miał się zmienić i nie pić i nie
@Grzesion niestety znam to. Alkoholik tworzy swoją siatkę współuzależnienionych. Jego potknięcie będzie winą tych osób. Widać to po Rafale, że każdym próbuje manipulować. W chorobę psychiczną byłam skłonna uwierzyć bo sama mam jakieś tam problemy i nie chciałam zachowywać się jak #!$%@? i kopać leżącego - moja naiwność wygrała ze zdrowym rozsądkiem,.b
@Gyon: PS: do mnie analniak tez smarowal. Pytal sie jak mi sie zyje w B-stoku i jak sie jezdzi DACIA. Wuj, ze mam inna marke auta, przecpany i przeryty straponem beret mogl nie zapamietac.

ale jaki to jest DEBIL to sie w glowie niemiesci. typ jest wrecz kwadratowo glupi. on nadal wierzy, ze kozanostra cokolwiek ugra.
@Gyon: o żesz #!$%@? co za przebrzydła #!$%@? bezmózga bestia #!$%@? staponem z kolcami. Ty #!$%@? mendo@rafatus 69 zastaszasz ludzi? Najlepiej co Ci w zyciu wyszło a właściwie weszło to sztuchny #!$%@? agnes. Jesteś ZEREM.