Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kraciacho też tak robię ale nie zawsze się tak da, a półki sobie fajnie wymyślił.

@Man_of_Gx dokładnie to zauważyłem, kolumny bez BR więc nie ma.zadnych przeciwwskazań do ustawienia ich w szafce...
Z rezonansem się zgodzę lecz to bardziej uwydatnia się na częściach ruchomych jak szuflady lub drzwiczki i to przy mocnym basie, często przy kolumnach właśnie z BR

A tu ludzie komentują że ŁOLABOGA TAK NIE MORZNA BO COŚ TAM
  • Odpowiedz
@Yggas spoko. Fajnie że jest fajnie. Niech sobie tam każdy robi jak chce. BTW miałem kiedyś sąsiadów co sobie wpuścili zestaw 5.1 w ściany. Ojprd. 8 lokali na raz słuchało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enzojabol: Dzwiek nie jest przytłumiony. Konsole właśnie testuje przytłumiony cyberpunk i fakt, trochę ciepło ale daje rade. Poza tym chyba się sama wylaczy jak się zagrzeje nie?
  • Odpowiedz
@Yggas: co się spinacie, gdzie mu napisałem że tak nie można? Zaznaczyłem mu tylko że nie wykorzystuję pełnego potencjału który może osiągnąć, ale zaraz widzę trzeba dopisać jakąś grubą teorię. Chłop się trochę napracował i tak chce tak ma, nie wciskam mu nie wiadomo czego tylko mu sugeruję że może być lepiej.
  • Odpowiedz
@SeekSouls stary ten setup zajebisty, podświetlenie Xboxa też wymiata, chociaż ja bym poeksperymentował w bardziej stonowanym kierunku to zawsze kontrast jest na propsie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@turfa8: Jestem zadowolony z obecnego ułożenia i tak zostanie na najbliższy czas ale dzięki:)
@Xarazix: dzieki :) Projekt wykonany z różową. A pewna firma go wykonała i jestem pod mega wrażeniem. Cholernie mi się podoba ta szafka. I nie wyszła drogo :)
  • Odpowiedz