Wpis z mikrobloga

@mamFAJNYnick Ja mam 1,81m, ale chciałem kiedyś być niższy, masz wtedy niżej środek ciężkości, taki #!$%@? karzeł 1,6m. Do tego podobają mi się kobiety małe, a właściwe niskie, bo one nie lubią tego określenia, tak samo jak kiedyś powiedziałem, "ale ty jesteś duża", była awantura, jaka duża, wysoka, a ona była porostu wielka jak chlop, nie wysoka jak modelka. Haha, wzrost drażliwa sprawa.
@Mlody_jeczmien: "Elegancki mężczyzna w szybkim samochodzie i z własnym mieszkaniem musi być człowiekiem sukcesu. Jeśli posiadasz mieszkanie, flirtując z dziewczyną z miejsca stajesz się człowiekiem mogącym zapewnić lepszego, ułożonego i szczęśliwe życie.

Z takim mężczyzną walka o codzienny byt nie jest konieczna, a o to przecież najczęściej martwią się kobiety. Czy ktoś będzie zaprzeczał, że atrakcyjność dobrze sytuowanego faceta jest wyższa?

"
moze masz za wolny samochod ( ͡° ͜
@Mlody_jeczmien Tak wiem, ale mi się już nie podobają mojego wzrostu. Duże cycki, małe stopy, jak jest niska to dupa i cycki wydają się większe, ale to kwesta gustu w sumie, np: taka Cara Delevingne mimo, że to modelka mi się nie podoba.