Wpis z mikrobloga

@77023: @JamesVV: No właśnie tragiczny nie jest, a i tak jedyne co mu zostało to wysyłanie hajsu laskom z internetu. Bo raczej zanim to robił, to musiał być w życiu wielokrotnie odrzucony
  • Odpowiedz
@xVolR: Ja bym się z takimi spotkała, podziękowała za wsparcie, zaprosiła i postawiła jakieś fajne żarcie. Uścisnęła rękę i tyle. Widać niektóre laski po prostu nie potrafią okazać wdzięczności
  • Odpowiedz
@xVolR: Najbardziej to mnie irytuje ( ale tylko przez moment ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to, ze takie dupy nawet sie z tym nie kryja, nawet nie zainteresuja takimi przegrywami tylko ssaja ich z kasy jak najgorsze succuby
  • Odpowiedz
z jednej strony psują rynek loszkowy. ale z drugiej nie potrafię się na nich złościć bo są desperatami i przynajmniej za hajs mogą mieć jakiś kontakt z ładną ich zdaniem samicą ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie oczekuję że każdy będzie się izolował jak ja i żył we własnym świecie

wypadałoby sie chociaż umyć xD


@xVolR: płacą i wymagają. nie będzie jakaś pseudogwiazdka od świecenia cycem wymagań stawiała
  • Odpowiedz
@milkas98: Oni sa troche zagubieni, powinni dostac strzala od nordyckich bogow i sie opamietac :D zaraz po konsultacji z dobrym psychologiem.
  • Odpowiedz