Wpis z mikrobloga

@cytmirka: Dziewczyny na ogół nie mają szczególnych zainteresowań XD

Generalnie bardzo ogarnięta i mądra dziewczyna, duża wiedza o swojej profesji, ale jak mamy mówić o zainteresowaniach to podróże i aktywność fizyczna.

Także wycieczki dla nas dwojga nie kupię (bez przesady), a jakiś smartwatch czy coś do monitorowania podczas wysiłku już kupiłem
  • Odpowiedz
@cytmirka: W sumie masz racje, tego akurat nie ma. Tyle, że ja kompletnie nie znam się na rozmiarówce damskiej, a te rozmiary często są różne, zawsze trzeba takie coś przymierzyć indywidualnie.

Ale super trop, mam teraz jakiś mały pomysł
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Nie kupuj, zrób coś sam. Ogarnij jakieś fajne eleganckie DIY i wykonaj od zera, a potem daj przy jakiejś fajnej kolacji zrobionej przez siebie. Poświęcony czas i włożone serce w całe wykonanie, osobisty charakter, często cieszy bardziej niż typowy prezent jakich dostała w życiu już mnóstwo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy: Trochę późno, na aliexpress można było pokupować jakieś pierdoły typu mały nawilżacz powietrza, sznurówki na magnes, jakieś kolorowe skarpetki. Jak nie masz sprecyzowane prezentu to garść takich dupereli ucieszy :D Ja mam to szczęście, że z moją różową mówimy sobie co chcemy konkretnie na różne okazje i elo
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: a może jakaś fajna mata do ćwiczeń? jeśli czasem robi jogę, albo często ćwiczy to dobra mata robi mega różnicę i jest na całe życie. ja kupiłam sobie manduka pro lite i to był najlepszy zakup w tym roku, dobrze amortyzuje, daje przyczepność, kocham ją ()
  • Odpowiedz