Wpis z mikrobloga

Normalnie padzik telefon i gram gry #stadia


@przemek-: ile tam jest już gierek? Dochodzi w ogóle coś nowego? Mam wrażenie, że wszyscy stadię mają totalnie w dupie patrząc na to jak google ma wyrąbane na samą stadię.

edit

Tylko czekać na lepszą bibliotekę #gry.


Aha, no to możesz się nie doczekać. Stadia nie jest od tygodnia na rynku tylko od ponad roku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kryspin013: jest już ponad 120 gier, kolejne dochodzą ostatnio prawie codziennie, w trakcie przygotowania jest ponoć kolejnych 400. Stadia nabiera tempa, a przy odpowiednim user base pojawią się kolejni wydawcy, chociaż i tak nie ma lipy i jest w co pograć.
a przy odpowiednim user base pojawią się kolejni wydawcy,


@Jubei: pod warunkiem, że ten user base w ogóle się pojawi. Google mocno #!$%@?ło na początku i zniechęciło ludzi.

chociaż i tak nie ma lipy i jest w co pograć.


Aż sobie przejrzę co tam jest.

Do dupy będzie jak google zamknię usługę a zamykali je bez powodu już sporo w przeszłości i ludzie swoje gry potracą.
jest już ponad 120 gier


@Jubei: w sumie tak patrzę i lipa trochę. Znacząca większość i mimo, że bardzo dobre korzystanie ze stadii by pograć w gry, które dosłownie pójdą na wszystkim (takie celeste albo into the breach uruchomisz nawet na rpi) to tak słabo trochę.
@Kryspin013 ten model uderza mocno w cały biznes sprzęt /pc/konsole, wydawcy pewnie powiązani umowami nie mogą tak sobie robić teraz na stadie. Ale chyba kierunek rozwoju jest jeden
ten model uderza mocno w cały biznes sprzęt /pc/konsol


@przemek-: mocno to uderza usługa nvidii. Kupowanie gier na stadii nie ma sensu bo płacisz pełną cenę a gra nie jest twoja. Do tego jeszcze mierność tej usługi na starcie. Mam nadzieję, że coś się zmieniło.

większość hitów od Ubi.


"Hity" od ubi...

No już nie wybrzydzaj...


Nie wybrzydzam tylko opisuję co widzę. Jak spojrzysz na listę gier to nie ma tutaj
źródło: comment_1607462746y27ZPsXjxG6VwQGnijSmhz.jpg
nie chce nic mówić ale na gogu czy steam też musisz kupić grę żeby grać przez GeForce now i gry też nie są twoje.


@Tomahawkkk: Bullshit, kupując grę na gogu mam ją na własność nawet jakby goga usunęli z dnia na dzień. A co do geforce now to mógłbym tam grać w swoje tytuły a nie tylko te, które kupię w usłudze. Tym się to różni od stadii, że mogę odpalić
mógłbym tam grać w swoje tytuły a nie tylko te, które kupię w usłudze. Tym się to różni od stadii


@Kryspin013: nie. Mógłbyś grać w tytuły w które Nvidia Ci łaskawie pozwoli grać. A jak się wydawcy odwidzi to Ci zabierze nawet tę możliwość. Tym się to różni od stadii
Mógłbyś grać w tytuły w które Nvidia Ci łaskawie pozwoli grać


@nowiutki: Fakt, rak w postaci wydawcy

A jak się wydawcy odwidzi to Ci zabierze nawet tę możliwość. Tym się to różni od stadii


Wciąż jednak mam grę na swoim koncie i mogę lać na nvidię. W przypadku google nie.
Ty@GratisLPG: to się przeprowadź do miasta. Dzisiaj gadałem o tym z kolega z UK- mieszka prawie w centrum Manchesteru a internet jak w PL w 2009 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przemek-: No rozumiem, fajnie, że sobie możesz pograć w gry na telefonie w domu gdzie masz stałego neta. No jednak ja używam switcha jako konsoli przenośnej, czyli takiej, na której pogram sobie w pociągu, samolocie i wszędzie indziej.
@Kryspin013: jest już ponad 120 gier, kolejne dochodzą ostatnio prawie codziennie, w trakcie przygotowania jest ponoć kolejnych 400. Stadia nabiera tempa, a przy odpowiednim user base pojawią się kolejni wydawcy, chociaż i tak nie ma lipy i jest w co pograć.


@Jubei: aż specjalnie wróciłem do tego komenta. Jak tam stadia? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: XD że tak powiem.

Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się nikt. Żodyn. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, to #!$%@?ć. Co ograłem na Stadii to ograłem, pieniądze wydane na gry i sprzęt mają oddać a ja już od długiego czasu siedzę na Series X.

Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się nikt. Żodyn. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jubei: Nom, szczególnie po stanie usługi na premierę i to jak kiepsko była rozwijana oraz jak szybko i ile innych swoich projektów google wcześniej ubiło pomimo hucznego startu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, to #!$%@?ć. Co ograłem na Stadii to ograłem, pieniądze wydane na gry i sprzęt mają oddać